Forum » PPA
[#1] PPA#6 - czekamy na artykuły
Numer piąty naszego magazynu już zapisał się w kartach historii i trzeba myśleć o kolejnym. Bez artykułów on jednak nie powstanie. Aby możliwe było dotrzymanie wrześniowego terminu, muszą wpływać na artykuły. Na chwilę obecną jest tylko... jeden...

Przypominam o nagrodach na najlepszy artykuł, które przyznajemy w każdym numerze. Zachęcam do nadsyłania tekstów. Bez nich, pisma nie będzie. Jest wiele dziedzin, programów i sprzętu, które czekają na opisanie!

[#2] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

A jakie są nagrody?

[#3] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

Jak deklarowałem już wcześniej, w trakcie pisania jest recenzja Sam460ex .

Także zachęcam innych do nadsyłania swych artykułów. pisze na klawiaturze

[#4] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

myślałem o recenzji A2630, ale nie wiem czy taki wiekowy sprzęt kogoś zainteresuje

[#5] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Skiba, post #4

Zainteresuje jak najbardziej ! Ja zastanawiam sie czy nie wyskrobac artka o slotach ZIII w A1200, albo raczej o skladaniu tego wszystkiego do kupy

[#6] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@PrzemasIII, post #5

@Skiba, PrzemasIII

Oba tematy są dla mnie bardzo interesujące! Myślę, że dla wielu innych osób też ;).

[#7] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@strim, post #6

to może napisze artykuł na temat moich bojów z A2k :D
byłby bardzo długi

[#8] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Skiba, post #7

Pisz !

[#9] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@parallax, post #2

Jesteś ignorantem. Zainteresuj się tym, co piszemy na portalu, a będziesz wiedział. Tutaj.

Co do pozostałych wypowiedzi, oczywiście jesteśmy jak najbardziej tym zainteresowani.

[#10] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #9

Czytałem, ale jakoś mi to umknęło
Nagrody fajne, nie byle jakie :D

[#11] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

ja pisze o pymui dla morphosa jestem w polowie. po urlopie za tydzien zabieram sie dalej.

[#12] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

Mój tekst który nie ukazał się w numerze 5 nie jest tym jedynym mam nadzieję?
Podtrzymuję zgodnie z ustaleniami napisanie tekstów do dwóch kolejnych ustalonych tematów.

[#13] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@lord_spider, post #12

hmm ciekawe czy mógłbym przedłożyć ogólną recenzję CDTV wraz z tym kontrolerem, w bardzo ładnej oprawie wizualnej ym razem. Choć... to jest klasyka i może okazać się dla sporego grona użytkownikówczytelników tematem już wyczerpanym.

[#14] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@bombermax, post #13

nie-e, dla mnie kazdy porzadny artek o klasyku jest wart druku

[#15] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@PrzemasIII, post #14

nasz kolega rafq pomógł mi niesamowicie i zaopatrzy mnie w kicka nowszego do mojej CDTV a co za tym idzie mógłbym wgrać lepszego OS i oczywiście porobić solidne testy całego zestawu z kontrolerem. Pomyślę :)

[#16] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@lord_spider, post #12

@Lord_spider

Tak, to ten.

[#17] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

Witam,

Napisałem artykulik i wysłałem - mam nadzieję, że doszło. Mam wrażenie, że może być mało i dalej piszę.

Pozdrawiam



Ostatnia modyfikacja: 10.08.2011 22:35:58
[#18] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@asman, post #17

Numer się składa. Pozostało sześć stron wolnych. Tak więc jeżeli ktoś chce, aby jego tekst znalazł się w numerze, niech czym prędzej coś skrobnie i podsyła. Przy tak niewielkiej liczbie stron decyduje już tylko kolejność nadsyłania materiałów. Teksty nadwyżkowe przechodzą do kolejnego numeru, więc nic nie przepadnie.

Celem informacji:
- tekst około 8000-8300 znaków mieści się na jedną stronę. Jeżeli dodamy do tego obrazek lub zdjęcie, liczba znaków na stronę spada do 7200-7500 (w zależności od zdjęcia).
- tekst o rozmiarach 8000-13000 znaków można upchnąć na dwie strony przy dostarczeniu kilku zdjęć w wysokiej rozdzielczości.
- teksty o rozmiarach powyżej 18000 znaków + obrazki/zdjęcia/listingi wchodzą na trzy strony.

[#19] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #18

zarezerwuj 1,5 strony dla mnie , już mam gotowy tekst muszę go tylko posklejać i przepisać na kompie;) do środy powinienem skonczyć
[#20] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@vegeta, post #19

Nie ma połówek.

[#21] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

A będzie zainteresowanie teścikiem Mtec'a 030/14Mhz + 4MB Fast w A500? Jeśli chodzi o 2630, to też jestem na tak. Uwielbiam czytać o starym sprzęcie.

[#22] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@_arti, post #21

jak się wyrobie to przeczytasz :)
do kiedy jest termin??

[#23] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

Nie chcę zakładać nowego tematu więc piszę tu.
Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje z moim zamówieniem na bieżący numer bo otrzymałem maila z potwierdzeniem wpłynięcia kasy 7.10 i od tego czasu nic a nic ?
Czy nie załapałem się na pierwszy rzut czy co?
[#24] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #23

Wczoraj rozpoczęła się wysyłka, więc w najbliższym tygodniu powinno pismo do Ciebie dotrzeć.
[#25] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #23

11 października zostały wydrukowane a wczoraj została rozesłana pierwsza partia :)

Więcej informacji znajdziesz tu: http://morphos.pl/1661#k1693
[#26] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Elder_ppa, post #25

OOO nie wiedziałem że tego tyle schodzi!
Dzięki za info , czekam na gorące jeszcze pismo.
[#27] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #26

OOO nie wiedziałem że tego tyle schodzi!


Pismo jest drukowane na bieżąco wraz ze spływem pieniędzy za zamówienia. Nie drukujemy "na zapas". Nie działamy jak nakład. Ma to swoje plusy (cena) oraz minusy (czas realizacji). Poza tym jest jeszcze tzw. element życia prywatnego. Gdybym np. ja się miał tym zajmować w tym tygodniu, to bym nawet w tej kwestii palcem nie kiwnął, bo doba ma tylko 24 h...

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 19:56:58 przez mailman
[#28] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #26

Niestety nakład spadł o czym ostatnio na PPA pisano , co niestety bardzo boli
[#29] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@vegeta, post #28

Chyba udało mi się je policzyć jest ich 53 sztuki :P:P
A na przykład jak bym chciał zamówić numer4 i 5 , to byłby drukowany po jednej sztuce czy też czekałbym na większą ilość zamówień ?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2011 20:10:16 przez Jacol
[#30] Re: PPA#6 - czekamy na artykuły

@Jacol, post #29

Takie szczegóły to już trzeba z Krashanem, ale wydaje mi się, że dodruk byłby pojedynczy.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem