Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Giełda się zepsuc dzis?
Zamieściłem dziś ogłoszenie, potwierdzając linkiem: http://www.ppa.pl/gielda/aktywacja-ogloszenia/klucz/faee54cbe8c8612b1f33cec973d224bd
Po południu jeszcze było, teraz już nie ma... skasowano? Dlaczemu? Skasowało się samo? Dlaczemu?
[#2] Re: Giełda się zepsuc dzis?

@WojT_GL, post #1

Nic się nie zepsuło, Ogłoszenia niezgodne z regulaminem są kasowane. Moderacją działu giełda zajmuję się nieformalnie Ja. Ogłoszenie zostało skasowane ponieważ była to oferta sprzedaży routerów. Tylko nie mów mi nic o próbie zamiany. Był link do allegro a tam sie sprzedaje a nie wymienia. Podobnie ostatnio się czepiał aatarens, że PPA nielubi atari. Ja do atari nic nie mam ale jak ktoś chce sprzedać gry do atari to są od tego odpowiednie portale.


Benedykt Dziubałtowski
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem