Forum » PPA
[#1] Soft TOP10
Propozycja ankiety jak w tytule.
Taka ukryta promocja wartościowego softu amigowego, a nie tylko gier. Trza ocalić od zapomnienia, myślę...
[#2] Re: Soft TOP10

@Dopuser, post #1

dobra inicjatywa...
[#3] Re: Soft TOP10

@Dopuser, post #1

Jako odpowiedź na propozycję prześlę odnośniki do dwóch tematów, w których temat już był poruszany: 1, 2 i nic z tego nie wyszło.
[#4] Re: Soft TOP10

@mailman, post #3

No dobra... a nie można by w formie choćby ankiety ?
Taka ankieta na najbardziej oczekiwany opis programu na AmigaOS. Taka forma zachęty do opisania wrażeń z użytkowania jakiegoś programu.
No i skoro Games TOP10 jakoś egzystuje...
[#5] Re: Soft TOP10

@Dopuser, post #4

Możesz założyć wątek z prośbą o podawanie tytułów programów, których opis/recenzję chciałbyś zobaczyć. W bugtrackerze jest to również ujęte w kategorii "Propozycja artykułu".
[#6] Re: Soft TOP10

@Skiba, post #2

XcopyPro :)
[#7] Re: Soft TOP10

@HOŁDYS, post #6

FileMaster2.2 :)
[#8] Re: Soft TOP10

@kjb666, post #7

AmosPro, Scala, PPaint, DPaint
[#9] Re: Soft TOP10

@kjb666, post #7

kjb ooo loosie jak moglem przekornie napisac Xcopy a nie FM :) ...ale paz jestem !!!
FM2.2 bije wszystko co powstalo na Amige i pc :))) 56 kb i wszystko w nim jest
[#10] Re: Soft TOP10

@Dopuser, post #1

Whdload.

Benedykt Dziubałtowski
[#11] Re: Soft TOP10

@HOŁDYS, post #9

FileMaster rządzi, choć DirectoryOpus też daje radę. Fajniejsza wersja w obsłudze jest FM 3.coś ale beta, która ma strasznego babola, jak się sprawdzi rozmiar, później coś zaznaczy z rozmiarem i naciśnie remove, to kasuje wszystko jak leci, również nie zaznaczone :-/ Tak kiedyś pozbyłem się połowy swoich cennych danych szczęka opada!

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2011 16:20:18 przez flops
[#12] Re: Soft TOP10

@flops, post #11

Próbowałeś odzyskać te dane?
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem