Forum » PPA
[#1] -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
Rozumiem, że jest "sygnaturka"...
...i "Grafitti"... ale może fajnie by było zrobić jakiś dział PPA, gdzie każdy mógłby się przedstawić i zaprezentować (podlinkować) materiały (czy to zdjęcia czy filmy) odnośnie swoje Ami? (nie wszyscy AMigowcy to handlarze i mają swoje perełki :) )
Patrząc po forach zagranicznych również tego brak a jeśli już to jest to gdzieś ukryte albo o dziwnej nazwie... A szkoda... bo myślę, że to taki przyjemny wstęp do portalu jest.

Myślę, że taki dział mógłby nieco urozmaicić PPA. Oczywiście nie byłby to przymus lecz dobra wola ;)

Co o tym sądzicie? Thanks

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 22:04:09 przez Advesarius
[#2] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #1

pomysl dobryOK
[#3] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #1

http://aem.fatmagnus.ppa.pl/aem2004/foty/galeria2/134-3aem049.jpg
nie wazne jak wyglada, wazne jak dziala :)

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 22:55:17 przez rzookol
[#4] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #1

Potrzeba pochwalenia się?

Polaczki hie hei hie

Edycja: Mam pomysł, zamiast robić tematy róbmy oddzielne działy pomysł , kto jest za?

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2012 23:05:55 przez artista
[#5] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@artista, post #4

Nie, nie potrzeba chwalenia się :) Tylko po prostu od tak, dla sztuki choćby ;)
[#6] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@rzookol, post #3

Zainspirowałeś mnie właśnie aby cyknąć fotkę.
[#7] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@strim, post #6

Ludzie, czy Wy cykacie te fotki sprzętem z epoki pierwszej A500? ;)
Ostrość jakbym patrzył przez wacik ;)
BTW, na Execu jest taka galeria.
[#8] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@rePeter, post #7

Lubię oldskul. Doświadczony Amigowiec i tak rozpozna kluczowe elementy :P.
[#9] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@strim, post #8

Nie ma sie co chwalic, bo Amigi od paru lat już mi się nie mieszczą w sygnaturę. A mój ostatni nabytek to zakurzona, ale już powoli odzyskujaca blask A500 za 20 zł...
[#10] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #1

Na wielu forach, niekoniecznie związanych z Amigą, są przyklejone tematy "Przedstaw się, napisz parę słów o sobie"...

Myślę że pomysł dobry ale nie wiem jak go rozwiązać. Bo jedna osoba może być podpięta pod trzy działy? Trochę skomplikowane.

A tak ogólnie... to brakuje mi w działach na forach właśnie jakichś przypiętych wątków, tych ważnych... No chyba że nie ma....
[#11] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@c3h6, post #10

U Nas wszystko jest ważne.
Co do filmików to może GR ma pomysł na zwiększenie funkcjonalności galerii?
[#12] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #1

Jestem jak najbardziej za ale:
"Jestem amigowcem i oto co robie na ami"(gram, moje ulubione gry, rysuje, programy graficzne, robie 3d, programy do projektowania, serfuje po necie itp itd), ew "Jestem nadal amigowcem i oto co robiłem na ami"
Wtedy zdjęcia, obrazki, teksty itp.
Mysle ze taki dzial przdal by sie w przypadku powracajacych pytan "jestem nowy, chce kupic amige co sie na niej da zrobic" albo "znalazlem amige na strychu, nie wiem co to za model i co sie z nim robi" itp.

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2012 09:34:35 przez Koyot1222
[#13] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #1

Jeżeli już, to najprędzej widzę to tak, że po zintegrowaniu bazy PPA z bazą PAUBAse można w profilu dodatkowo "wyświetlać" to, co użytkownik wrzucił do Graffiti. Do Graffiti wrzuca się po nicku/loginie, są tam różne kategorie, więc problemu nie będzie. A lepszym rozwiązaniem jest Graffiti, gdyż wszystko widać jak na dłoni i nie trzeba włazić nikomu do profilu. No i można ocenić i pokomentować.
[#14] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@mailman, post #13

Nie wiem czy to istotne, kiedys fajna opcja bylo w grafitti wygodne klepniecie przycisku "nick-ilosc obrazkow" wtedy strona ladowala tylko obrazki wybranej osoby niezaleznie od kategorii... teraz tego mi brakuje. Albo jest ale rozwiazane w inny sposob.
[#15] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Koyot1222, post #14

To było w profilu użytkownika. Sądzę, że 5 minut roboty dla GRX-a, ale niech on się wypowie. I właśnie o czymś takim pisałem i to powinno wiele osób usatysfakcjonować.
[#16] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@mailman, post #15

Fajnie jak by ta opcja wrocila, nawet tylko do profilu.
[#17] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@mailman, post #13

OK tylko, że trzeba wejść do tej galerii no i tam panuje lekko pisząc bajzel. Taki nieład nieco :) Chyba się ze mną zgodzicie?
A tak to może po lewej stronie może na głównej stronie dodać zakładkę "Amigowcy" czy coś takiego a jeśli nie to chociaż otworzyć dział taki jak PPA, Amiga, Strefa Gier i tam kazdy mógłby prowadzić swój temat....
[#18] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #17

Szczerze to zaskoczony jestem powstaniem tego wątku, bo skoro ma być integracja z PAU Base, to podlinkowanie w profilu do własnej galerii to "oczywista oczywistość".
Co się tyczy "bajzlu" - jeśli wejdziesz np. na mój profil to widzisz moje zdjęcia - chyba o to chodziło, nie?
"(...)i tam każdy mógłby prowadzić swój temat.... " - jeszcze większy bajzel?
[#19] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@adam_mierzwa, post #18

tak, ale żebym wszedł w Twój profil to najpierw muszę wyszukać Graffiti (czy nowy użytkownik chcący podlukać kto co ma bedzie o tym od razu wiedział?) później wejść w odpowiedni dział i dopiero wówczas są nicki z galerią. A i sam styl to nie jest to co wg mnie stanowić powinien konkretny posegregowany zbiór... Jak już to dział na forum zrobić i wtedy np temat "Advesarius" i tam mógłbym śmiało przedstawić swój własny światek amigowy. I by nie było "jeszcze większego bajzlu" a wręcz przeciwnie ;)

Wg mnie takie działy/tematy itp. to sztandar każdego portalu winien być i tylko skromnie zwróciłem się z pomysłem.


Ostatnia aktualizacja: 10.01.2012 14:55:22 przez Advesarius
[#20] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@Advesarius, post #19

Przeczytaj mój post 15.
[#21] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@mailman, post #20

Przeoczyłem Twój post OK
Takie rozwiązanie jest w porządku ok, racja
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#24] Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"

@artista, post #4

Konto zostało zablokowane dożywotnio jako klon konta, na które został nałożony ban.
[#25] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#29] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: -"Jestem Amigowcem", +"tak?", -"tak!", +"to przedstaw siebie i swoją "Koleżankę" !", -"OK, tylko gdzie?"
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem