Forum » PPA
[#1] Kanał RSS PPA
Witam,

Ktoś ma może pomysł co może być przyczyną braku automatycznego pobierania wiadomości RSS z PPA? Z innych stron pobiera się normalnie, tzn. wraz z nową wiadomością na stronie pojawia się wiadomość RSS w czytniku poczty. Na razie muszę pobierać wiadomości z PPA ręcznie.
[#2] Re: Kanał RSS PPA

@c3h6, post #1

W moim "pracowym" outlooku działa automatycznie. Z jakiego czytnika korzystasz?
[#3] Re: Kanał RSS PPA

@mailman, post #2

Z Apple Mail 5.1
[#4] Re: Kanał RSS PPA

@c3h6, post #3

Firefox, Google reader i Android dziala ok.
[#5] Re: Kanał RSS PPA

@c3h6, post #3

Mam ten sam objaw z wersją 5.2. Jeśli skasuje kanał RSS i zdefiniuje go na nowo to widzę ostatnie najnowsze wiadomości. Ale podczas normalnego odświeżania nie pojawiają się...

Z innymi kanałami RSS nie mam takiego problemu.

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2012 08:38:54 przez strim
[#6] Re: Kanał RSS PPA

@c3h6, post #1

A tak jeszcze w temacie RSS.
Czy dalo by sie zrobic, zeby zamiast numeru watku wyswietlalo liczbe postow w watku (lub dodatkowo) ?
[#7] Re: Kanał RSS PPA

@pawelini, post #6

Póki co nie dodam takiej informacji. Co do problemów z Apple Mail i Safari to nie mam jak tego przetestować, więc jedyne co zrobiłem to poprawiłem rss zgodnie ze wskazówkami z walidatora rss na w3.org.
[#8] Re: Kanał RSS PPA

@grxmrx, post #7

Co do problemów z Apple Mail i Safari to nie mam jak tego przetestować, więc jedyne co zrobiłem to poprawiłem rss zgodnie ze wskazówkami z walidatora rss na w3.org.


Dzięki, teraz u mnie działa!
[#9] Re: Kanał RSS PPA

@grxmrx, post #7

No doooodaj, nie badz taki :)
[#10] Re: Kanał RSS PPA

@grxmrx, post #7

Śliczne dzięki, teraz działa! OK
[#11] Re: Kanał RSS PPA

@c3h6, post #1

Jeszcze drobiazdzek wylowilem.
Kanal rss ppa jako jedyny z 25 ktore subskrybuje nie ma ikonki :)
Zapodaj ladnego boinga :)

Pozdrawiam!
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem