Forum » PPA
[#1] Tag [img] ponownie dostępny
Postanowiłem włączyć ponownie możliwość zamieszczania obrazków na forum. Proszę o korzystanie z tej opcji rozsądnie. Od użytkowników zależy czy ta opcja pozostanie na dłużej.
[#2] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@grxmrx, post #1

To chyba nie był dobry pomysł, na forum i w komentarzach zaroiło się już od gównianych graficzek które nijak nie ułatwiają czytania treści :/
[#3] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@grxmrx, post #1

Jakieś wytyczne są?
[#4] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@parallax, post #3

właśnie? Ja dodam na swoje usprawiedliwienie, że ten temat zauważyłem dopiero teraz i nawet nie wiedziałem, że tego taga wcześniej nie było, więc mój kot paczacz jest czystym zbiegiem okoliczności.
[#5] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@pampers, post #2

Dokładnie, post nr.3 z tego wątku jest świetnym przykładem, więcej tekstu z sigu niż we właściwej wiadomości i do tego jeszcze animacja, żenujące.
Jakby było przewidziane jakieś głosowanie to jestem za wyłączeniem.


Pozdrawiam
[#6] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@grxmrx, post #1

Ja już widzę, że chyba to nie jest dobry pomysł, niektóre wątki wyglądają jak śłit blogasek...
[#7] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@RadoslawF, post #5

Gościu, przeszkadza Ci linijka tekstu? Weź nie pitol wierszy, bo dziś nie pierwszy. Niektórzy mają zdecydowanie więcej.
No, ale zapomniałem, że są na świecie ludzie, którzy się do byle czego doczepiają.
korzysta tu ktoś z 320x200?

P.S. Ban?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 16:53:32 przez parallax
[#8] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@RadoslawF, post #5

"..i do tego jeszcze animacja, żenujące."

Akurat ten podpis i animacja sa smieszne z punktu widzenia czlowieka, ktory ogarnia temat "rulezowania" :P
[#9] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@grxmrx, post #1

Test, można wstawić obrazek zamiast opisu linka?

[#10] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@selur, post #8

Śmieszna w sensie, że "Ta animacja pokazała na co stać Ami..." - tylko, że pokazana animacja nie pochodzi z Amigi a z Atari, czy innego C64? ;)
[#11] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@APC74, post #9

jak widać można :)
[#12] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@selur, post #8

Dla kogoś nie w temacie może i tak i być może po lekkim ogarnięciu zrozumie, że to nie śmieszne. Zresztą ta animacja może jeszcze bardziej go zaintryguje tematem przed lekkim ogarnięciem, będzie szukał, pytał, co to za animacja. No, ale nie którym to przeszkadza, ale wszystkim się nie dogodzi :D
[#13] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@parallax, post #7

Hmm. Na pewno nie ta, którą masz w podpisie tylko ta

A i na C-64 to nie problem

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 17:30:00 przez azazel44
[#14] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@Mayolika, post #11

Ano. I to już jest coś, bo można wrzucać miniaturki obrazków do forum będące odnośnikami do wersji pełnowymiarowych.
Szkoda, że zapewne nikt z tego korzystać nie będzie i wątki forum będą rozpychane gigantycznymi screenshotami jak kiedyś. Tego nie cierpiałem.
[#15] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@parallax, post #7

Linijka tekstu mi nie przeszkadza, poza sytuacjami kiedy w wiadomości jest dwa wyrazy a w sigu całe zdanie plus waląca po oczach animacja.


Pozdrawiam
[#16] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@APC74, post #10

Jest baaaaardzo zbliżona (pomijając ilość klatek), a taką znalazłem :) Na dniach przerobię oryginała i troszkę zmniejszę :)

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 17:44:19 przez parallax
[#17] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@parallax, post #16

Zwolnij tempo podskakującego boinga, to złapie rytm żabona w avatarze ;)
[#18] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@azazel44, post #17

I teraz wszyscy robimy userbary :P

P.S. Oczywiście od razu do głowy wpada pomysł - czy szłoby w profilu dodać opcję "pokazuj linki zamiast grafik w postach" :)

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 22:16:03 przez kjb666
[#19] Re: Tag [img] ponownie dostępny

@pampers, post #2

Update mojego posta, po zignorowaniu wielbiciela fdd zrobiło się o wiele przyjemniej i grafiki już tak nie biją w oczy.
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Tag [img] ponownie dostępny
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Tag [img] ponownie dostępny
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Tag [img] ponownie dostępny
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Tag [img] ponownie dostępny
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Tag [img] ponownie dostępny
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem