Forum » PPA
[#1] Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?
Nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale u mnie na przeglądarce Firefox nie da się wylogować ze strony. To samo mam w pracy na stacjonarnym i na laptopie, a teraz w domu na stacjonarnym (na laptopie nie sprawdzałem jeszcze). natomiast na IE, Opera i Safari takiego problemu nie mam.

Numer przeglądarki to 12.0 - czyli najnowsza. Po usunięciu ciasteczek i potraktowaniu systemu odkurzaczem problem ustępuje, ale do czasu ponownego zalogowania, potem dzieje się to samo!

Czy ktoś to samo ma co ja?
[#2] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@(V)(I)mothe(P), post #1

A wiesz, że faktycznie - kliknąłem na wyloguj, czytając Twojego posta i jedynym efektem było przeniesienie mnie na stronę główną PPA - nie zostałem wylogowany.

Bo zapomniałem - przeglądarka w tej samej wersji.

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 20:37:55 przez APC74
[#3] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@APC74, post #2

U mnie to samo ale inna wersja fajerfoksa.
[#4] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@selur, post #3

U mnie też przerzuca na stronę główną i nie wylogowuje.
[#5] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@(V)(I)mothe(P), post #1

Mnie wylogowuje bez problemu. Wersja Firefoxa 12.0
Dziwne.
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?
[#7] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@(V)(I)mothe(P), post #1

Poprawione.
[#8] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@grxmrx, post #7

Thanks DZIĘ-KU-JE-MY! Thanks
[#9] Re: Wyloguj sie - nie działa na Firefoxie?

@grxmrx, post #7

Dziękuje bardzo.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem