Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
Usunięto moje ogłoszenie:

Sprzedam:

-Amige 500 rev 8a 0,5chip 0,5 fast
-Turbo do Amigi 500 Hurricane 020 (1MB jest max 4MB)
-DataFlyer 500 SCSI (dysk 1,0GB + 8MB Fastu)

Sprzedaż tylko razem i proszę podawać konkretne kwoty.
Całość sprawna, udzielić mogę tygodniowej gwarancji rozruchowej.

Cena jest do ustalenia, proszę pytać bo nie wiem ile jest to dokładnie warte. 60zł za samą A500 natomiast całość ceny proszę podać w mailu do mnie.

Zbieram na A4000 stąd sprzedaż.


Twoje ogłoszenie w dziale Giełda na stronie www.ppa.pl zostało skasowane z powodu naruszenia regulaminu.



Brak ceny.


Podane uzasadnienie jest błędne!!!! Cenę podałem za jednostkę centralną! Więc w którym miejscu znowu został złamany regulamin??? Weźcie się ogarnijcie ludzie..... bo za chwilę nikt nie będzie chciał na PPA wchodzić.... Przywracam ogłoszenie ponownie.. APELUJĘ O ROZWAGĘ!
[#2] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #1

No nie dziwne, bo nie podałeś ceny za całość Nie wiesz ile jest to warte? :) Daj 150 zł i po kłopocie OK
[#3] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@parallax, post #2

Gdzie jest w regulaminie napisane że muszę podać cenę za całość?

4.Oferty Kupna/Sprzedaży muszą zawierać cenę lub jakąś informację jej dotyczącą.


Chyba spełniam w 101% te kryteria??? ...
[#4] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #1

Bombermax co się pieklisz ? jest ankieta klikaj
[#5] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #3

Właśnie otrzymałem maila:
"Twoje ogłoszenie w dziale Giełda na stronie www.ppa.pl zostało skasowane z powodu naruszenia regulaminu."

Dziękuję za chamstwo.
I wy z execa się wyśmiewacie??? Spójrzcie lepiej na siebie, ja po raz kolejny PPA podziękuję. Za to, że stosowałem się do regulaminu zostało moje ogłoszeni ściągnięte..... DZIĘKUJĘ!!!!

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 16:06:54 przez R_J_MacReady
[#6] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@hegemon, post #4

To i tak niczego nie zmieni Hołdys, i nie jestem Bombermax.
[#7] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #5

chyba chodzi o ten wpis

Sprzedaż tylko razem i proszę podawać konkretne kwoty.
Cena jest do ustalenia, proszę pytać bo nie wiem ile jest to dokładnie warte

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 16:10:00 przez hegemon
[#8] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@hegemon, post #7

Ale cena jest podana za A500... reszta do dogadania jest - stosuje się do regulaminu:


4.Oferty Kupna/Sprzedaży muszą zawierać cenę lub jakąś informację jej dotyczącą.

Prawda??
[#9] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #8

być może się myle ale Ziemowit Sikora to był bombermax na 100 %


sprzedaje razem, 14mhz pozdrawiam.
From: hegemon
To: ziemowit_sikora@yahoo.co.uk
[#10] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #8

4.Oferty Kupna/Sprzedaży muszą zawierać cenę lub jakąś informację jej dotyczącą

napisz ile byś chciał za całość i po sprawie
[#11] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #1

miro_1978 podziękował za taką współprace adminowi i skasował konto
[#12] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@hegemon, post #9

hmm jestem jednak bardzo dobrym obserwatoremOK

nie zmienia to faktu że Benedykt nic nie wywnioskuje po zakończeniu ankiety i zamiast grzecznie poprosić o przeedytowanie ogłoszenia - usuwa jak leci.
Przykre

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 16:20:09 przez hegemon
[#13] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@hegemon, post #12

Po mailu doszedłeś?
R_J_MacReady: Mogłeś dać nowego maila w ogłoszeniu.
[#14] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@parallax, post #13

nie ,po Tym

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2012 16:23:54 przez hegemon
[#15] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@hegemon, post #14

Pudło kolego najmilszy. Nie jestem Bombermax (??), nawet jeśli masz typa o tym imieniu i nazwisku. Ale jeśli tak uważasz - Twoja decyzja, mogę nim dla Ciebie być.

Nie zmienia to faktu że ktoś jest po prostu złośliwy.

Nie dam ceny co do pozostałych 2 rzeczy bo chcę żeby ktoś zaproponował samemu. Nie mam konta na allegro, nigdy nie miałem i nawet nie chcę zakładać, stąd chciałem wiedzieć ile kto może dać. Takich turbo z tego co wiem jest mało na rynku. Ale ok, jeśli nie tu to może gdzie indziej, tymczasem podziękuję w szczególności moderatorowi działu giełda.
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#19] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #1

Jeżeli dalej nikt nie dostrzega, że sytuacja i atmosfera nie jest normalna i nie rozumie co jest przyczyną, to ja się poddaję. Mam dziwne skojarzenia z PZPNowskim Orwellem.

Wszystko jest ok panowie, wszystko ok. Zróbmy ankietę, bo coś robić trzeba, żeby nie było, że nic nie robimy poza banowaniem i domaganiem się szacunku za to co zrobiliśmy :)

WIĘCEJ LUZU! odrobinę pokory.
MNIEJ AMBICJONALNEGO AKCENTOWANIA SWOJEJ FUNKCJI CZY ZASŁUG.

To tylko internet i strona mająca gromadzić, ocalić, zacieśniać, budować miłą, przyjacielską atmosferę równości i wzajemnego zrozumienia... to nie giełda maklerska, czy stanowiska kierownicze w dużej, biznesowej korporacji.
[#20] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@Duracel, post #19

popieram, niektorzy zrobili sobie z ppa prywatny folwark:)
[#21] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@Duracel, post #19

Po stokroc popieram - co to komu przeszkadza ze w tak malej liczbie ogloszen ktos nie podal ceny - bo jej po prostu nie zna....
To nie allegro zeby cena byla wymagana - a i tam jest BCM - ale do tego allegro dalo odpowiednie narzedzie.
Tutaj narzedzi po prostu nie ma (chyba ze uznac za takowe regulamin i moderatora), zatem po co sie szczypac?
I tak kazdy czyta cale ogloszenie - zatem nie robmy wsi :)
Coraz blizej me kroki do usuniecia konta stad :P
[wyróżniony] [#22] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@WojT_GL, post #21

Mi jak by skasowali ogłoszenie, to bym ogłosił się w innym miejscu, oczywiście jak bym się nie chciał dostosować znowu do regulaminu. Załóżmy, że pierwszym razem nie świadomie bym zamieścił takie ogłoszenie, to bym dał drugi raz poprawione. A tu co nie którzy zakładają wątki, by się poskarżyć. Może jeszcze do mamusi i tatusia idźcie
[#23] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#24] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#25] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@parallax, post #22

Jako żywo czytam i przypomina mi się zwrot "jak się nie podoba, to w..." i mam dziwne skojarzenia z pewnym systemem.

Czyli wracamy do punktu wyjścia. Władza się nie myli, władza nigdy nie jest winna, władza nie ma słabości, władza jest poza oceną... poza krytyczną oceną oczywiście :)

---------
hegemon, argument co do liczby ignorujących uważam za mało miarodajny.
To się szybko zmienia, więc uważaj ;) Gdybym miał zignorować tym głupim narzędziem w ustawieniach wszystkich co im się zdarzy głupoty gadać, albo co się z nimi nie zgadzam, to pewnie pozostałyby mi monologi jako forma konwersacji ;)

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 13:56:16 przez Duracel
[#26] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#27] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#28] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
[#29] Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD

@R_J_MacReady, post #1

I znowu amigowcy tracą bo kolega ogłosi się pewnie gdzie indziej itd.
Popieram, ogłoszenie zgodne w 101% tym bardziej że była podana informacja dotycząca ceny jednego komponentu i jasno wszystko wytłumaczone odnośnie reszty.
Poza tym jak byk pisze w regulaminie że ogłoszenie musi zawierać cenę lub informację odnośnie ceny! Jak dla mnie znaczy to nawet że nie muszę jej nawet podawać jak dam jakaś informację odnośnie przybliżonej wartości!

Widać niektórym się namieszało.
Też miałem kasowane ogłoszenia które były zgodne z regulaminem i to nie tylko moja opinia!
[#30] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Znowu Giełda i znowu Moderator z ADHD
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem