Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Zamykanie wątków na forum 2
Poprzedni wątek został zamknięty, ale zawsze można otworzyć nowy, kontynuujący, więc go otwieram. :)

Ja osobiście szanuję cieżką pracę moderatorów i tylko dzięki ich pracy nie mamy tutaj anarchii i chaosu. Co o tym myślicie? :)
[wyróżniony] [#2] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@Andrzej Drozd, post #1

Ja myślę że to jest ciężka praca po godzinach, musieć np. przeczytać kolejne 100 postów brednioserialu, bo a nóż widelec ktoś tam kogoś gdzieś obraził, i znowu będzie płacz że "moderacja śpi"...

Praca za free żeby było forum dla amigowców od tych z Workbenchem 1.3, aż po AmigaOS 4.x, przez MorphOSa, AROSa, Amithlona i UAE przemierzając. Wszystko tylko po to żeby na koniec tłumaczyć się dlaczego regulamin jest tak skonstruowany aby jakoś to wszystko opanować przed "chaosem i anarchią" (jak dobrze to nazwałeś).

---- mały offtop
@il_capitano: wrzuć do hyde parku te posty z forum dla kleryków ;)
[#3] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@KJB, post #2

Dokładnie (wszystko co napisałeś), to jest praca po godzinach i naprawdę wymaga dużo czasu w wolnych chwilach po pracy.
[#4] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@Andrzej Drozd, post #3

Doceńmy ciężką pracę moderacji. Palce muszą grabieć od zamykania i przenoszenia wątków...
Nie podoba mi się to co napisał altcomputing: "A Ty, jako wzorowy Amigowiec masz z tego wielką radochę. Sami pracujecie na kary a potem krzyczyci "za co?!"


Z uwagi na to, że jak to zwykle bywa w przypadku takich wątków, temat schodzi na prywatne poszczekiwania, wątek zamykam."

Osobiście czuję się dotknięty, PPA to forum hobbystyczny, do tej pory sądziłem, że dyskutują koledzy. Ale jak widzę, Wielmożny Pan Admin altcomputing zamierza karać. Znaczy jak Pani w przedszkolu i niegrzeczne bachory.
Nie uważam również, aby ktoś tam "poszczekiwał".
Jak rozumiem, o PPA nie można dyskutować. To mam pytanie, do czego służy dział forum "PPA", który opisany jest "Forum dotyczące spraw związanych z naszym portalem. Wasze opinie i tym podobne.". Czy tu należy wpisywać wyłącznie peany na cześć moderacji?
[#5] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@wali7, post #4

Czy tu należy wpisywać wyłącznie peany na cześć moderacji?


Chyba nie, tak samo jak wymagać zezwolenia na ciągnięcie kłótni między paroma osobami, na tematy związane, ale nie najważniejsze z amigowaniem.

Świat na nas patrzy, ludzie z zewnątrz trafiają tutaj aby powrócić do amigowania, tudzież zainteresują się tematem Amigi po jakimś tam retro-newsie na onet, wp, czy czymś podobnym, i co widzą? Przepychanki w tematach Linuxa, co jest prawdziwą Amigą itd. Do iluś tam postów to ma sens, potem różnie bywa :P

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2013 01:51:35 przez KJB
[#6] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@wali7, post #4

Czy tu należy wpisywać wyłącznie peany na cześć moderacji?


Ja uważam, że twoje rzeczowe spostrzeżenia po prostu umykają gdzieś pod "płaszczem", w jakimś tam stopniu "chamstwa" trolli.
Ty się starasz, rzeczowo dyskutujesz, a jakiś troll i tak zrobi ferment. Zawsze.
Może sami nie powinniśmy tolerować zaczepek potencjalnych trolli, a tym bardziej tych co założyli konto "wczaraj"? Bo taki troll chwyta się różnych sposobów. Tobie przytaknie, nawet pochwali, ale ogólnie jego celem jest wykolejenie pociągu danej dyskusji?
Sami powinniśmy być moderatorami i nie powinniśmy ulegać złudnym pochwałom kolejnych, jednodniowych kont na PPA. :)

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2013 01:57:59 przez Andrzej Drozd
[#7] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@wali7, post #4

To sa twoje przemyslenia, ja np na miejscu admina za posty 71 i 72 dalbym po tygodniowym banie. Dziwi mnie ze nie odrozniasz rzeczowej dyskusji od kpin z moderacji.
[#8] Re: Zamykanie wątków na forum 2

@Andrzej Drozd, post #1

Za złamanie regulaminu pkt 14 - blokada komentowania na okres 14 dni.

Wątek zostaje zamknięty - podobnie jak to się stało z poprzednim.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2013 05:52:01 przez mailman
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem