Forum » PPA
[#1] Poczta wewnętrzna
Dodałem nową funkcjonalność - prywatne wiadomości czy jak kto woli pocztę wewnętrzną w ramach portalu. System ten działa podobnie jak na innych forach. Niejednokrotnie pojawiały się głosy, że takiej funkcji brakuje to postanowiłem coś takiego napisać.
Dwie uwagi dotyczące użytkowania:
  • linki umożliwiające wysyłanie wiadomości zostały umieszczone w profilu użytkownika,
  • po wysłaniu wiadomości adresat otrzymuje powiadomienie mejlem o nowej wiadomości, które można wyłączyć w ustawieniach profilu

W razie problemów lub sugestii czy zauważonych błędów - proszę je zgłaszać w tym wątku lub przez "Zgłoś błąd".

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2013 19:57:44 przez grxmrx
[#2] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Dobra sprawa- dzięki OK
[#3] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Fajnie działa, info na górze strony to jest to.
[#4] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

extra OK
[#5] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Są jakieś limity? (pojemność skrzynki)
[#6] Re: Poczta wewnętrzna

@adam_mierzwa, post #5

Aktualnie nie ma. Zobaczę jak to będzie wyglądało w statystykach korzystania z usługi w skali miesiąca i na tej podstawie ustawie docelowy limit (chyba, że ktoś wcześniej zacznie przesadzać lub spamować). Aktualnie wydaje mi się, że nie będzie to mniejsza liczba niż 1000 wiadomości na użytkownika.
[#7] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

OK
[#8] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Dziękuje
[#9] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #6

A czy są powiadomienia na mejla, że jakąś pocztę otrzymałem
[#10] Re: Poczta wewnętrzna

@QkiZ, post #9

po wysłaniu wiadomości adresat otrzymuje powiadomienie mejlem o nowej wiadomości, które można wyłączyć w ustawieniach profilu


:)
[#11] Re: Poczta wewnętrzna

@teh_KaiN, post #10

ups, przeoczyłem :)
[#12] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Fajne, tylko caly czas mi sie wyswietla "Masz 1 nieprzeczytana wiadomosc" chociaz wszystko przeczytalem juz ze dwa razy ;)
[#13] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Czy byłaby możliwość dodania opcji podglądu?
Często dodaje dużo linków czy obrazków w wiadomościach i chciałbym zobaczyć wiadomość przed wysłaniem. Zauważyłem, że nie można robić także odstępów pomiędzy zdaniami, cała wiadomość wygląda jak jedno długie zdanie.
[#14] Re: Poczta wewnętrzna

@Leon, post #13

Czy byłaby możliwość dodania opcji podglądu?


Zrobione.

Zauważyłem, że nie można robić także odstępów pomiędzy zdaniami, cała wiadomość wygląda jak jedno długie zdanie.


Poprawione.
[#15] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #14

Dzięki wielkie za poprawki. OK
[#16] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #1

Firefox 23.0.1, winxp boxy włażą na siebie



Pod NetSurfem jest OK.
[#17] Re: Poczta wewnętrzna

@APC74, post #16

Wiadomości wyslane.... nie ma osoby do ktorej to idzie...jest tylko nadawca co dla mnie jest bez sensu
[#18] Re: Poczta wewnętrzna

@stryker, post #17

W "wysłanych" powinien być widoczny adresat, a nie nadawca :)
[#19] Re: Poczta wewnętrzna

@APC74, post #16

Poprawione.
Poprawiłem również wyświetlanie kolumn (adresat, nadawca) oraz oznaczanie wiadomości jako przeczytaną (pojawiał się na górze licznik nieprzeczytanych wiadomości, który nie aktualizował się).
[#20] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #19

Dzięki :)
[#21] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #19

U mnie na IE10 problem z nieprzeczytanymi wiadomościami dalej występuje. Pomimo przeczytania wiadomości, muszę jeszcze kilka razy ją "odczytać" i dopiero wtedy znika powiadomienie.
[#22] Re: Poczta wewnętrzna

@glichtanski, post #21

U mnie na Operze to samo ;/
Dało by tez rade w wysłanych wiadomościach dodać kiedy odbiorca przeczytał wiadomość ?
[#23] Re: Poczta wewnętrzna

@stryker, post #22

Poprawione. To było niezależne od przeglądarki.
[#24] Re: Poczta wewnętrzna

@grxmrx, post #23

OK. Dzięki, sprawdzę...
... kiedyś ;)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem