Forum » PPA
[#31] Re: Amiga 1200 na giełdzie PPA

@heniek29cr, post #30

Najlepiej jakby każdy kto miał podobny przypadek wrzucił tutaj swoją sytuację, bez podawania nicka i namiarów (nie oskarżać nikogo, tylko sprawdzić co się dzieje, bo ostatnio jest kilka niepokojących rzeczy), żeby w razie większej liczby takich przypadków namierzyć nieuczciwego gościa.
Najpierw najlepiej w takich przypadkach napisać do osoby, o co chodzi, dlaczego tak wyszło, a jak gość kombinuje to w tedy działać. Niby błaha sprawa, ale może się okazać, że takich numerów Pan sprzedający wywinął kilkanaście i ma teraz (20x 10 takich jak my to daje 200pln).
[#32] Re: Amiga 1200 na giełdzie PPA

@heniek29cr, post #30

A komu chcesz zgłaszać ?
Jeśli była niesprawna lub niezgodna z opisem to należało z niej zrezygnować.
Jeśli sprzedający będzie miał jakieś wątpliwości a ty masz jeszcze maile z jego opisem to zawsze możesz to opisać na forum, będzie powód by omijać takiego sprzedającego szerokim łukiem.


Pozdrawiam
[#33] Re: Amiga 1200 na giełdzie PPA

@flops, post #31

Tak też zrobiłem napisałem do tego Pana grzacznie to jest mój mail do nigo: "Właśnie doszła faktycznie z wyglądu prawie ideał jednak w środku już słabiej.....śruby porozrywały gniazda a przyciski też na wykończeniu"...... mam te maile że faktycznie kabel jest ok ale reszta odbiega od opisu i niestety do tej pory ten "miły" Pan milczy.........
:(
[#34] Re: Amiga 1200 na giełdzie PPA

@RadoslawF, post #32

Moderatorom czy Redaktorom tego forum? Nie wiem pierwszy raz coś takiego mnie spotkało.

Poczekam może to przeczyta, i sie odezwie jeszcze......
[#35] Re: Amiga 1200 na giełdzie PPA

@heniek29cr, post #34

Jest sezon wakacyjny, może wyjechał, daj mu trochę czasu i przypomnij mu się jeszcze na maila a jak nie pomoże to opisz wszystko na forum z podaniem nicka delikwenta.


Pozdrawiam
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem