Forum » PPA
[#1] Wersja AWeb
Czy istnieje specjalna wersja AWeb strony PPA?
[#2] Re: Wersja AWeb

@Hextreme-Attic, post #1

Tak, istnieje wersja dla AWeba, Ibrowse i Voyagera, wystarczy wejść na stronę za pomocą jednej z tych przeglądarek lub ustawić odpowiedni user-agent w innej przeglądarce.
[#3] Re: Wersja AWeb

@grxmrx, post #2

Rozumiem, czyli to co widzę to wersja AWeb, zdziwiło mnie jednakże, że strona tak długo się wczytuje, stąd pytanie. Mam drugie pytanie: Używam obecnie karty WiFi na PCMCIA, czy karta sieciowa w Amidze 4000 da jako-taki komfort korzystania z PPA przez AWeba? Jak długo wczytuje się strona?
[#4] Re: Wersja AWeb

@Hextreme-Attic, post #3

Pytanie: po co używasz AWeb skoro lepszy i szybszy jest IBrowse?
[#5] Re: Wersja AWeb

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

Fakt, spróbuję jeszcze z IBrowse. Tak się składa, że instaluję sobie soft na nowo i dlatego jeszcze nie zainstalowałem tej przeglądarki.

http://www.ibrowse-dev.net/

Jak rozumiem, tutaj znajduje się najnowsza wersja.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem