Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] RockBeat
Nie wiem czemu "reklamy" zamieszczane na PPA mają służyć. Zarabianiu pieniędzy raczej nie, więc mniemam że w rzetelnym informowaniu o ciekawym oprogramowaniu. Reklama RockBeat jest tego tylko kolejnym przykładem, że tej rzetelności, szczególnie w odniesieniu do oprogramowania przeznaczonego dla AmigaOS 4, czasami tutaj brak. Mam nadzieję że poprawicie oczywisty błąd (na którego poprawienie mieliście ponad cztery lata czasu). Jaki to błąd nie będę nawet mówił, przecież jako prawdziwi amigowcy powinniście to dobrze wiedzieć.
[#2] Re: RockBeat

@Mufa, post #1

Hmm, mi się ta reklama nie wyświetliła jeszcze, albo nie zwróciłem na nią uwagi. A co do zgłaszania błędów i sugestii, to na stronie jest odpowiedni klawisz. Chyba że ten wpis ma na celu rozbujanie jakiegoś małego flejma :)
[#3] Re: RockBeat

@Mufa, post #1

Kolega lubi być w centrum uwagi czy zagadkowość to jakaś ukryta pasja? Każdy z nas oczywiście czyta wszystko co się pojawia i weryfikuje to 24/7. Gratuluję.

Wątek zostaje zamknięty z uwagi na:

1. możliwość wywołania flame'a
2. do raportowania błędów służy inna funkcja
3. znikomą wartość informacyjną posta/wątku.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem