Forum » PPA
[#1] PPA#11 - czekamy na artykuły
Do 15 listopada 2013 roku czekamy na artykuły, które zasilą jedenasty numer magazynu. Zachęcam do kontaktu i nadsyłania swoich propozycji oraz tekstów.
[#2] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

Czy rozsądna kontra do wywodów usera jubi odnośnie jego tekstu o "czystości amigowej rasy" będzie mogła znaleźć się w nowym numerze PPA ?
[#3] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@KingJulian, post #2

Oczywiście. Miejsce na publicystykę w magazynie również jest. Nie boimy się żadnych tematów, a te "kontrowersyjne" wolimy rozstrzygać na poletku właśnie artykułów niż niekończących się polemik portalowych w komentarzach.
[#4] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #3

Dzisiaj mija termin nadsyłania materiałów.
[#5] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #4

uff udało sie w terminie :)
[#6] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #4

Mi też się uda w terminie, 99% już mam napisane, kod do następnego odcinka gotowy. Przeglądam i poprawiam swoje błędy i, wysyłam.
[#7] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@asman, post #6

@asman koniecznie, w #10 Twoj artek podobal mi sie najbardziej (bez urazy dla pozostałych autorow, bo równiez b. fajnie sie czytalo, ale juz w czasach MA najbardziej czekalem na kursy R. Wiosny czy duetu Iskra/Żbik )
[#8] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@vojo, post #7

Uff... Dałem radę, za pięć dwunasta wysłałem.

Edit: @vojo - Spoko, czekam na jakiś programik - grę na podstawię mojego kursu w takim razie :). Ale bez stresu i napinania oczywiście. W razie problemów pomogę.

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 23:58:43 przez asman
[#9] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #1

Kiedy do następnego numeru będziecie zbierać?
Jak na razie mam gdzieś połowę wywiadu.
[#10] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@Duracel, post #9

Już można zbierać, jeżeli masz coś w toku. Jeżeli coś zostanie nadesłane z przeznaczeniem do pisma, to po prostu tam trafi.
[#11] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #10

Na razie ciągnę dyskusję. W tej chwili jest temat Chopina
[#12] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #4

Pozostały dwie strony do zapełnienia numeru...
[#13] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #12

No cóż. Potrzebuję jeszcze trochę czasu. W tej chwili mam 20 pytań i 14 odpowiedzi. Czekam zatem jeszcze na 6 odpowiedzi i powoli szlifuję tekst.

Muszę go jeszcze dać do autoryzacji, bo rozmówca prosił, więc trochę to jeszcze potrwa. W razie czego będzie do następnego numeru. Tekst w tej chwili ma prawie 19 000 znaków, a jeszcze trochę dojdzie, no i wypadałoby jakieś zdjęcie dać o którym też muszę pogadać.
[#14] Re: PPA#11 - czekamy na artykuły

@mailman, post #12

Do zapełnienia numeru pozostała 1 strona...
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem