Forum » PPA
[#1] PPA mobilny
Czy jest jakaś szansa na mobilną PPA?
[#2] Re: PPA mobilny

@sebbb, post #1

Dla systemu Android:
Instalujesz Feedly, subskrybujesz ppa, Instalujesz gReader i masz mobilne ppa w formie rss i zaciągnietych/zoptymalizowanych stron do czytania online/offlinea, także w widgecie na ekranie urządzenia mobilnego.
[#3] Re: PPA mobilny

@pawelini, post #2

System iOS
[#4] Re: PPA mobilny

@sebbb, post #3

Teretycznie tak, praktycznie raczej nie. Wymaga to sporo czasu, którego na pewno ja i pewnie @grxmrx też nie ma
[#5] Re: PPA mobilny

@_arti, post #4

Szkoda na tablecie jest OK! Ale na fonie kiepsko
[#6] Re: PPA mobilny

@sebbb, post #1

Ja tam nie jestem za wersją mobilną, wole sobie powiększyć ekran i jest miodzio, po co dodawać roboty koderowi/om ;->
[#7] Re: PPA mobilny

@Hellena, post #6

Dopóki masz co najmniej 3G ;) Chciałbym wersje mobilną PPA ale jak już pisałem - nie widzę szans narazie.
[#8] Re: PPA mobilny

@_arti, post #7

A ja postuluję za wsparciem Tapatalk dla forum! ;)
[#9] Re: PPA mobilny

@sebbb, post #3

Wystarczy znalezc newsreadera na ios. Feedly pewnie jest.
Wyprobuj nawet sam "feedly".
Ja newsreadera uzywam zeby miec piekny widget na ekranie z naglowkami :)

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 11:41:53 przez pawelini
[#10] Re: PPA mobilny

@sebbb, post #5

Dlatego ja stwierdziłem już dawno, że jak smartfon, to musi mieć duży ekran, żeby dało się z niego przyzwoicie korzystać. Polecam tel. z 5,5" ekranem szeroki uśmiech Jak ktoś jest duży (gruby) tak jak ja, to do kieszeni się mieści bez problemu (duże portki, to i duże kieszenie przeważnie są) szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 11:57:29 przez flops
[#11] Re: PPA mobilny

@_arti, post #7

Dopóki masz co najmniej 3G ;)


bez przesady, strona ppa nie jest az tak ciezka. ja czasami ogladam na jakis zenujacym transferze ponizej edge i nie jest zle, to nie allegro z mnostwem fotek.

natomiast co do wielkosci ekranu, to wystarczy powiekszyc paluchami, chociaz jest juz wiele smartfonow majacych wieksza rozdzialke niz wczorajsze 320x480.
[#12] Re: PPA mobilny

@flops, post #10

Polecam tel. z 5,5" ekranem


toz to prawie laptop :)
[#13] Re: PPA mobilny

@flops, post #10

Mam tablet, czasami wchodzę na stronki fonem ale nie będę z tego powodu zmieniał telefonu
[#14] Re: PPA mobilny

@sebbb, post #13

A ja właściwie tylko z fona tu zaglądam nawet zdjęcia dodaję bezpośrednio po zrobieniu......No ale mój fon to Motorola i pewnie dlatego wszystko śmiga jak należy
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem