Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Sprzedaż domeny
Ze względów zdrowotnych/prywatnych zmuszony jestem wystawić na licytację domenę PPA.pl

Zwycięzca, który zaoferuje najwyższą kwotę musi zgodzić się/zagwarantować, dalszą działalność tego serwisu pod tym adresem.

Oferty proszę wysyłać na mojego e-maila: sirleo@ppa.pl w temacie koniecznie napisać: domena.
Na oferty czekam tydzień, po czym ogłoszę zwycięzcę.
[#2] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

Sprzedaz domeny jednej postronnej osobie, to chyba nie najlepszy pomysl. Jeszcze wykupi to jakis burak handlujacy "rozowymi krukami".. i lezymy.

Moze by tak jakas zrzuta "domenowa" uzytkownikow PPA?
[#3] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

I co tak po prostu czar pryśnie i to wszystko zniknie, co z ppa na papierze co z nowymi artykułami ale ta strona nie zniknie z internetu tak z dnia na dzień, nie przecież jest potrzebna.

"musi zgodzić się/zagwarantować, dalszą działalność tego serwisu pod tym adresem."

aha czyli strona dalej będzie funkcjonować tylko zmieni się właściciel, tylko żeby ten nowy właścicej był rozważny i nie przerobił za płu roku jej na "Pierogi Przyprawy Amino" płacz
[#4] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

udany 1/04 OK
[#5] Re: Sprzedaż domeny

@cactoos, post #4

Pewnie, że udany ja się nabrałem. Już chciałem zaproponować zamkniętą licytację powyżej określonego pułapu cenowego oraz dopytać o parę szczegółów odnośnie praw własnościowych, opłat itd. Dobrze, że nie wysłałem mojej oferty na maila bo mógłbym przekonać SirLEO do sprzedaży.
[#6] Re: Sprzedaż domeny

@Leon, post #5

Wstałem zaspany do pracy, zjadłem zupkę ogórkowo warzywną, czytam, czytam i pomyślałem że obudziłem się w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Ale na szczęście wszystko jest w poprządku.szeroki uśmiech
[#7] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

ha ha ha...

ale nędza

edit

Chociaż wiesz co ? Kupuję ! Oferuję 15 tys



Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 06:56:32 przez KingJulian
[#8] Re: Sprzedaż domeny

@Andrzej Drozd, post #6

A kolega z tych co zawsze "zdanżają"? Obiad na śniadanie i te sprawy...
[#9] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

1 kwiecień kupuje


Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 09:41:00 przez Dorian3d
[#10] Re: Sprzedaż domeny

@glichtanski, post #8

[#11] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

Zlozylem oferte i zostala zaakceptowana. "Bow to your new owner!"

joker
[#12] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

Kupuje. Daje 1k zl.
Jesli wygram to zaraz zrobie tu pozadki. W pierwszej kolejnosci wywale wszystkich troli i mieszaczy ktorych obecna moderacja sie boi/poblaza/ma_to_gdzies. I nie bedzie zmiluj: "noga, dupa, brama" jak mowi poeta. Glosujcie na mnie.
[#13] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

Kurcze, no ja się nabrałem ok, racja Dobre OK
[#14] Re: Sprzedaż domeny

@BULI, post #13

To Prima Aprilis liczy się od północy?
[#15] Re: Sprzedaż domeny

@Hexmage960, post #14

No
[#16] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

Podniosłeś mi ciśnienie do 200/142. Jak przez Ciebie dostanę wylewu, to Cię będę straszył po nocach - zobaczysz.
[#17] Re: Sprzedaż domeny

@glichtanski, post #8

A kolega z tych co zawsze "zdanżają"? Obiad na śniadanie i te sprawy...


Nie, ja z tych, co na pierwsze śniadanie nie piją kawy i nie jedzą grzanek z tostera, tylko jedzą prawdziwą zupę, która jest bardzo pożywna.szeroki uśmiech
Dopiero na drugie śniadanie jem kanapki (ale też nie z tostera), a do picia mam herbatę z miodem.szeroki uśmiech
No.OK
[#18] Re: Sprzedaż domeny

@Phibrizzo, post #12

Glosujcie na mnie.

Instynkt samozachowawczy podpowiada mi, żebym na Ciebie jednak nie głosował - bo coś mi się wydaje, że byłbym jednym z pierwszych potraktowanych glanem w miejsce gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę...
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Sprzedaż domeny
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Sprzedaż domeny
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Sprzedaż domeny
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Sprzedaż domeny
[#23] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

z ppa.pl mozna zrobic np: Polski Portal Ateistyczny
[#24] Re: Sprzedaż domeny

@sigma2pi, post #23

Mhm, chyba Typomysł
[#25] Re: Sprzedaż domeny

@SirLEO, post #1

Przeraziłem się. Pierwsza myśl: "że już?... tak krótko trwał ten mój powrót do świata Amigi?" Bo co jak co, ale PPA to taka kopalnia wiedzy że nie ma w Internecie żadnej alternatywy, nie ma konkurencji. OK Portal swoją bazą użytkowników, bazą wiedzy jest wart miliony. I sprzedaż domeny to byłoby spore ryzyko. Po to zakładaliśmy stowarzyszenie w innym projekcie (zainteresowani pewnie się domyślają) aby bezpieczeństwo serwerów i domen było bezdyskusyjne.

Na szczęście to pierwszy kwietnia... Ufff :)
[#26] Re: Sprzedaż domeny

@Phibrizzo, post #12

Nie znalem cie z tej strony. Jak jeszcze bedziesz pil alkohol na Revision to juz bede totalnie w szoku :)
[#27] Re: Sprzedaż domeny

@sordan, post #26

tja
[#28] Re: Sprzedaż domeny

@sordan, post #26

Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem