Forum » PPA
[#1] Dzięki za wersję mobilną.
Widzę, że PPA zrobiło się responsywne, dzięki.
[#2] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@il_capitano, post #1

Forum już rok temu było zrobione, aktualności też, ale nie przeszły wówczas testów. Pozostałe działy jeszcze są do zrobienia.
[#3] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@grxmrx, post #2

Dzieki!
[#4] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@grxmrx, post #2

pozytyw OK

Jeszcze sugestia, znikają kolejne pozycje górnego menu poziomego, a menu z lewej ląduje daleko w środku strony.
IMHO byłoby lepiej wykonać pionowe menu ukrywane/rozwijane przyciskiem u góry strony, taki się już nawet utarł lekki standard stron mobilnych.
.
[#5] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@rePeter, post #4

Wiem o tym, ale nie wszystko na raz mogę wprowadzić. Teraz to i tak jest pewien hack bo do rozmieszczania kolumn używam enquire.js by sprawdzać szerokość i w zależności od niej przemieszczam kolumny już manipulując po drzewie DOM.
[#6] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@grxmrx, post #5

No to teraz kolej na walkę z CSSem ;)
.
[#7] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@grxmrx, post #5

Poprzednio bylo lepiej. Nie jestem zadowolony ze zmian.
Czekam w takim razie na dodatkową opcje wyboru w profilu użytkownika
[#8] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@Norbert, post #7

Mnie także bardziej podchodziła poprzednia wersja - jeżeli nie będzie dużym utrudnieniem "przełącznik" o którym wspomina Norbert, to przyłączam się do prośby.
[#9] Re: Dzięki za wersję mobilną.

@pamp3rs, post #8

Wita,

również bardziej "podchodziła" mi poprzednia wersja strony, a taki przełącznik w profilu bylby rewelacyjny (imho) :)
[#10] Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?
Wolę pełną, mimo, że na smartfonie. :(

Help!
[#11] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@Daclaw, post #10

Na smartfonie?
[#12] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@Daclaw, post #10

Zwiększ rozdziałkę powyżej 800x600.
[#13] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@Andrzej Drozd, post #12

Ja mam wyzsza i nadal jest wersja mobilna choc prosze o pelna.
[#14] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@flops, post #13

Dołączam się do prośby
[#15] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@flops, post #13

Tzn. jaką?
[#16] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@Andrzej Drozd, post #15

2560x1440 i nadal mam wersje mobilna choc prosze o desktop.
[#17] Re: Gdzie się wyłącza wsiuńską wersję mobilną?

@flops, post #16

Rozdzielczość wyświetlacza to co innego niż wymiary przestrzeni w konteście CSS czy JS.

Co do opcji przełączania - pomyślę nad tym. Swoją drogą gdyby ktoś był chętny do pomocy przy przeróbkach tego typu to byłoby miło. Ja jestem programistą a nie grafikiem czy typowym frontendowcem więc nie można liczyć na to, że trafię w gusta czy dobry UX zaprojektuje :)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem