Forum » PPA
[#1] Nowy dział na forum?
Jestem zwolennikiem tego by nie mnożyć działów na forum a aktualne działy jak i kategorie w nich zawarte uważam, że sprawdzają się, ale... jedna kwestia mi nie daje spokoju. Mamy działy takie jak Amiga, który jest zbiorem tematów o klasyku czy ogólnego przeznaczenia (software & hardware), mamy Pręgierz gdzie można wylewać żale, Rzeźnię (absurdalny dział, którego historii powstawania nie chcę tutaj przytaczać) i Hyde Park dla wszelkich innych tematów, które się nie mieszczą nigdzie indziej. Przy czym m.in. Hyde Park z racji nieamigowych tematów nie wyświetlamy w ostatnich wątkach.

Brakuje mi takiego działu, który zawierałby luźne tematy związane z Amigą, ale nie musiały być to rzeczy, które nadawałyby się do Hyde Parku, ale też nie miałyby racji bytu w innych działa, a na pewno nie w dziale Amiga gdzie dominują tematy techniczne. Dlatego przykładowo w nowym dziale mogłyby pojawiać się wątki takiego typu jak:


Co myślicie? Czy pomysł byłby dobry?
[#2] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

Jak dla mnie pomysł w porządku. Kiedyś też postulowałem o jakiś tam dział ale z racji tego, że byłem i jestem szarakiem a nie redaktorem/modem postulat został odrzucony. Ale masz władze na forum i myślę, że mailman się przychyli z racji choćby tego.

[#3] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

Mnie pasuje. Czasami rzeczywiście tak głupio coś wrzucać do działu "Amiga" - tu spodziewam się raczej rozwiązania problemu albo jakiejś szkółki.
[#4] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

Ja również jestem na tak.
[#5] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

Tak, dyskusje nietechniczne można przenieść do osobnego działu, to byłoby dobre...

stopa


Ostatnia aktualizacja: 09.04.2015 09:09:31 przez strim_
[#6] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

Jakie luźne tematy ? Wszystko już powiedziano i napisano. A nawet jeśli ktoś wynajdzie w internecie coś ciekawego o Amidze to jak często się to zdarza ? Z pewnością nie tak często, żeby kolejny dział na forum tworzyć. Jestem na nie.
[#7] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

Ja nie mam zdania bo nadal nie rozumiem, co niby miałoby być w tym dziale.

Do mnie "przykładowe" definicje zwykle nie trafiają, może to dlatego.
[#8] Re: Nowy dział na forum?

@grxmrx, post #1

A skoro mowa o zmianach.
Jak będziecie modyfikować portal to pomyślcie nad możliwością zmiany tematu przez założyciela wątku.
Było by to przydatne w celu poszerzenia tematu wątku zamiast tworzyć nowy.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem