Forum » PPA
[#1] Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?
Ten użytkownik ma 0 postów i 1 "ignor". Zamieścił tylko ogłoszenie, które wygląda OK w dziale giełda. Czyżby "ignory" z automatu przy rejestracji?

http://www.ppa.pl/uzytkownicy/6869
[#2] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Hexmage960, post #1

Teraz już ma trzy...
[#3] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@michalmarek77, post #2

Teraz 6 (żaden ode mnie). Socjolog coś mógłby powiedzieć na temat takich reakcji.

A co do ignorów "z automatu" - dużo osób ma 1, myślę że od tej samej osoby. Ja mam 3 z czego jeden dostałem w okresie gdy wogóle nie udzielałem się na forum. Akurat z tej funkcjonalności jestem zadowolony, jak ktoś ma mi głupio odpisywać to już wolę żeby miał mnie w ignorowanych.
[#4] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@michalmarek77, post #2

No i co z tego. Może mieć i 50 ... w kontekście 0 postów. Wydaje mi się, że ogłoszenia w Giełdzie są widocznie mimo "ignorów" względem użytkownika.
[#5] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@adam_mierzwa, post #3

Dlatego ja wciąż jestem za zakazem dawania ogłoszeń świeżakom. Dlatego, że po pierwsze PPA to jest forum miłośników Amigi. Nie jedni traktują się tu lepiej jak bracia ( nie mam brata ) to siostry , szukamy potrzebnych informacji i wzajemnie ich sobie udzielamy. A tu zaś jeden z drugim kowalski i lewandowski rejestruje się na forum, a potem ani be ani me, nawet pocałuj w d*** nie powie, ale ma do sprzedania Amigę, którą wcześniej komuś gwizdnął sprzed nosa na alledrogo snajperem, a my w 20 osób licytujemy i mamy nadzieję, że trafi do nas. Zaś za dwa dni ten sam osobnik sprzedaje za 2x tyle i ja mam go nazywać normalnym człowiekiem. Toż to zwykły cwaniak i handlarzyna, to nie jest miejsce dla nich tu na PPA. Chcesz coś opchnąć i zarobić, próbuj na alledrogo.
[#6] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Esio, post #5

To sensowne argumenty. Też jestem za.
[#7] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Hexmage960, post #1

Ale chodzi Wam o [a tu był link do automatycznego ignorowania kolegi]?

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 14:11:43 przez recedent
[#8] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Vato, post #7

17? Ale jak? Dlaczego?
Walicie "ignorami" z automatu (żaden z nich nie jest moj), ot tak "dla jaj"? Rozumiem, że gość daje ogłoszenia do giełdy ale skoro nie opublikował żadnego postu na stronie to jak można go "ignorowac"...Dlaczego??????
[#9] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@michalmarek77, post #8

Ja bym jednak sprawdził, czy go nie ignorujesz, zwłaszcza jeśli wszedłeś na link podany przez kolegę Vato.
[#10] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@michalmarek77, post #8

No może własnie dlatego, że ów użytkownik jest zarejestrowany od pewnego czasu, a jego pierwszy wpis (4 miesiące od zarejestrowania w PPA) to sprzedaż sprzętu w dziale Giełda. Miłości do sprzętu chyba nie było
[#11] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Vato, post #7

Efekt takiego podawania linka będzie taki, że wieczorem resetuje wszystkie ignory wszystkim i będę przerabiać w kodzie by było to ustawiane POSTem a nie GETem. Dzięki za nadanie dodatkowej roboty...

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 14:11:25 przez grxmrx

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 14:12:22 przez grxmrx
[#12] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@grxmrx, post #11

nie ma to jak dać komuś ignora, skasować konto i zaraz za przyzwoleniem szanownej administracji założyć kolejne konto...
jak np ponoć vel pan ender ostatnio. Wiele razy słyszałem o takich (chorych) sytuacjach.
[#13] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@grxmrx, post #11

Sorki, ale kilkakrotnie już takie podlinkowania widziałem na forum.
Nie chciałem narobić roboty - byłem pewny że większość o tym wie.
[#14] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Vato, post #13

Pomijając fakt, iż takie linkowanie to po prostu chamstwo, to nie, nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe.
Gdybym wiedział natychmiast dałbym znać grxmrx-owi, bo to ewidentny błąd.
[#15] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@michalmarek77, post #14

Dla użytkownika, który nie pisze postów to nie ma raczej znaczenia
dlatego uznałem to za żart i przy okazji widzisz błąd został uznany.

Więcej tego nie zrobię bo faktycznie głupie to było.
[#16] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@grxmrx, post #11

Dzięki za nadanie dodatkowej roboty...
W RFC 2616 jest napisane, że zapytania zmieniające stan serwera powinny używać metody POST. Jak widać nie bez kozery. Poniekąd więc sam sobie tę robotę zafundowałeś przy projektowaniu .
[#17] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Hexmage960, post #1

Dziwny ten temat, dziwny też Minniat masz problemy . Oczywiście tego problemu nie rozwiążę, ale można sobie wyobrazić sytuację, gdy ktoś zakłada konto, nie ma postów, ale do kogoś wysyła prywatne wiadomości i zostaje z jakiegoś powodu zingorowany?

Oczywiście to tylko taka możliwość , pewnie jest 100 innych .
[#18] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@APair, post #17

Nie znam i nie pamietam usrra ale jego posty pewnie byly usuniete jesli byly powodem dania mu ignora. A moze ktoś dał z nudów. Ja nie ignoruję. Lubię czytać wszystko.

Zreszta nie ma ciekawszych rzeczy niz sledzenie ignorow?
[#19] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@APair, post #17

ktoś zakłada konto, nie ma postów, ale do kogoś wysyła prywatne wiadomości i zostaje z jakiegoś powodu zingorowany?


Kakuś i gx słali mi kiedyś takie anonse na priva z nowych kont.
[#20] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@grxmrx, post #11

to moze dodaj wyswietlanie kto ignoruje? widoczne dla wszytskich, w koncu po co tajemnice?
[#21] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Valwit, post #20

Po to by osoba którą uznałeś za irytującą z wdzięczności nie zaczęła ci obrabiać dupy za twoimi plecami.
[#22] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@ZbyniuR, post #21

ok, racja popieram :D
Mnie od początku świata ignoruje kilku... i niech sobie ignorują, mają prawo :)
Gorzej dla nich, jeśli coś potrzebują i to dostają ode mnie :D

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2016 19:56:35 przez Tom Rain
[#23] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@ZbyniuR, post #21

To w takim razie niech zniknie również licznik osób ignorujących. Dla mnie wyciszanie użytkownika jest przydatne jeśli ktoś kogoś umyślnie zaczepia, przeszkadza, dokucza - wtedy można uciszyć taką osobę, ale po co wszyscy mają znać liczbę osób ignorujących. Czemu taka informacja się przydaje? Moim zdaniem zupełnie niczemu.
[#24] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Hexmage960, post #23

To w takim razie niech zniknie również licznik osób ignorujących.


Tymbardziej że mogą to być nulle (konto usunięte).
[#25] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Andrzej Drozd, post #24

No tak, bardziej przydatna jest informacja w profilu własnym kogo ignoruję, albo w wypowiedzi zamiast "użytkownik ignorowany" jego nick. Licznik bywa spektakularny, ale stałych bywalców to nie dyscyplinuje, wręcz traktują jako ordery, prawda Andrzeju? ;)
[#26] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@Hexmage960, post #23

Hipotetycznie , gdyż ja nigdy tego nie musiałem sprawdzać: załóżmy że widzisz coś fajnego w dziale giełda co zawsze chciałeś kupić do amigi, sprzedający żąda 5000zł, ale to prawdziwy "ratytas-unikat-niemiec-by-płakał-gdyby-sprzedawał", który trafi do wątku "Najlepsze ciekawostki aukcyjne milenium PPA" i utrzyma się tam w Top-10 przez następne kilkaset lat amigowania. Jeszcze twoje prawnuki będą dumne z tego przedmiotu gdy go kupisz do kolekcji i przekażesz im w spadku .

Masz kasę, ale nie znasz gościa, a wysyłać kasę nieznanej osobie w ciemno i dostać worek kartofli zamiast pamiątki dla potomków... Wchodzisz na jego profil a tam widzisz 400 ignorów. Decyzja należy do Ciebie .
[#27] Re: Użytkownik 0 postów 1 "ignor"?

@adam_mierzwa, post #25

Ej no weź... Lajków tu nie ma to co będą zbierać ci ambitniejsi? ;)
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem