Forum » PPA
[#1] Komentarze pod newsami o nowych artykułach
Ponieważ zauważalna jest tendencja komentowania artykułów ukazujących sie na PPA nie w komentarzach pod artykułem, ale pod newsem o pojawieniu sie danego artka, proponuję pod takimi newsami wyłączać opcję komentowania, bądź niech link "Dodaj komentarz" dodaje komentarz pod artykułem. Albo news o artykule i sam artykuł niech mają wspólne komentarze.
Wracając o kilku miesiącach do opisu gry okazuje się że ma kilka tylko komentarzy (albo wcale), podczas gdy pod newsem o pojawieniu się artykułu toczyła się zażarta dyskusja, która ginie w odmętach innych newsów...

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 00:08:52 przez vojo
[#2] Re: Komentarze pod newsami o nowych artykułach

@vojo, post #1

Ponieważ zauważalna jest tendencja komentowania artykułów ukazujących sie na PPA nie w komentarzach pod artykułem, ale pod newsem o pojawieniu sie danego artka, proponuję pod takimi newsami wyłączać opcję komentowania


Jestem za.

bądź niech link "Dodaj komentarz" dodaje komentarz pod artykułem. Albo news o artykule i sam artykuł niech mają wspólne komentarze


Aktualnie niewykonalne, niemożliwe do zrobienia.
[#3] Re: Komentarze pod newsami o nowych artykułach

@grxmrx, post #2

Link do forum w pierwszym komencie dodaje Mailman albo ten kto artukuł dodał i blokuje komentowanie pod artykułem
(albo ustawia komenty tylko dla adminów i modów)
Też mnie to tak trochę męczyło, że trzeba było i tu i tam gdzieś czytać komenty szeroki uśmiech


Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 11:51:18 przez Vato
[#4] Re: Komentarze pod newsami o nowych artykułach

@vojo, post #1

Przecież wszystkie komenty pod newsami i artykułami są tu:
http://www.ppa.pl/komentarze/archiwum/
Jedynie z graffiti tam nie ma. A był już kiedyś o tym wątek.
[#5] Re: Komentarze pod newsami o nowych artykułach

@ZbyniuR, post #4

To są tylko do newsów.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem