Forum » PPA
[#1] Tysięczny użytkownik ppa!!!
He. Właśnie sprawdziłem statystyki:

Statystyki ogólne
Liczba osób w bazie (osoby ze sprzętem): 1001
Liczba komputerów w bazie: 2262


Kto jest tą szczęśliwą 1000-ną osobą?? Jeśli Redakcja ujawni, chętnie postawię temu jegomościowi piwo na jakimś nieodległym zlocie!!

bohater ;)

By the way: jak zaczynałem wchodzić na PPA przed dziesięcioma laty, nawet nie sądziłem, że forum jest tak przyjazne, że będzie miało (obecnie) znacznie więcej użytkowników niż... fora pokrewne.

Gratulacje dla Redakcji, ale przede wszystkim - Moderacji, która niczym znienawidzona Straż Miejska, dba o ład i porządek.

szeroki uśmiechszeroki uśmiechszeroki uśmiech

P.S. IMO to się nadaje na Newsa nawet!
[#2] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@David, post #1

https://www.ppa.pl/uzytkownicy/7797 - to jest Twój nr, więc 1k został przekroczony. A ilość userów ze sprzętem to coś całkiem innego i chyba raczej ruchome, bo można dodawać i usuwać sprzęt?
[#3] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@David, post #1

Wejdź na AKTUALIZACJE
Znajdziesz ta osobę.
Ta 1000 osoba to ta która dodała sprzęt do swojego profilu a wcześniej go nie miała.
To nic szczególnego.
Osób bez dodanego sprzętu jest więcej , tak jak i użytkowników tego forum.
[#4] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@Norbert, post #3

Ok czyli to nie to samo co nowa rejestracja.

Szkoda bo by było święto...
[#5] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@David, post #1

Dołączyłem późno, ale potwierdzę, to chyba jedyny portal gdzie nie czepiają się literówek, udziela się rzeczowych odpowiedzi bez przekierowań do google. No i esencja ludziska posiadają naprawdę ogromną wiedzę i chętnie dzielą się nią.
Aż dziw bierze że tylko 1000 i to z aktualizacjami.
[#6] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@David, post #1

@David
Liczba komputerów w bazie: 2262

Nawiązując do liczby komputerów, to ciekawostką jest że swego czasu krążyła po naszym Kraju pewna dyskietka. Zawierała ona program MiAmiga File II. Znajdowała się tam lista użytkowników, o nazwie: AMIGA Commodore Club. Każdy kto chciał, mógł się na nią dopisać.

[#7] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@p0su, post #6

Kiedyś to były fajne czasy, a teraz co najwyżej można dostać niezłą sumkę do wpłaty na konto skarbówki za tzw. nieprzestrzeganie przepisów RODO.
.
[#8] Re: Tysięczny użytkownik ppa!!!

@p0su, post #6

Uwaga z tym na RODO!!
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem