Forum » PPA
[#1] Ukrywanie wątków
Mam problem z ukrywanie i NIE ukrywaniem. Przetestowane na moim koncie na różnych urządzeniach(PC, Android). Np. nie interesuje mnie MorphOS-mam zaznaczone "ukryj", a i tak na każdym z urządzeń ciągle mi się wyświetlają te wątki. Natomiast Hydepark nie mam ukrytego, a ciągle mi się kryje. Raz np. jak ukryją się, następnym razem wracają-nie mam ustawionego czyszczenia ciasteczek.
Macie tak samo?
Panowie moderatorzy możecie coś z tym zrobić? I moje pytanie drugie do moderatorów - Czy możecie "włożyć" ukrywanie wątków do profilu? - tak jest szybciej i prościej, niż wchodzenie"ostatnie wątki"(tak mi się wydaje).
[#2] Re: Ukrywanie wątków

@AD99, post #1

Z raz na parę miesięcy na forum są jakieś porządki na forum, i te ustawienia ukrytych działów są przestawiane na domyślne, czyli tylko HydePark jest ukryty. Ale na co dzień jeśli masz ciasteczko to powinno pamiętać twoje preferencje.

Kiedyś mnie to wkurzało i zapominałem gdzie te ustawienia są, ale po paru razach zapamiętałem. :)

Czy na pewno masz ustawione zezwolenie na istnienie ciasteczka dla www.ppa.pl ?
[#3] Re: Ukrywanie wątków

@AD99, post #1

No przydałoby się ukrywanie działów . U mnie jest tak że jak wejdę w "forum" to pomimo ukrytego działu i tak go wyświetla - każdy wątek muszę osobno ignorować. Dopiero jak kliknę "więcej ostatnich wątków na forum" to działa filtracja działów.

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2019 11:24:22 przez RokiS
[#4] Re: Ukrywanie wątków

@ZbyniuR, post #2

No właśnie nie mam czyszczenia ciasteczek-jak wchodzę w "ukryj wątki", to tam mam MorphOS zaznaczony jako ukryty. Ale i tak to nic nie zmienia. Jak bym miał ustawione czyszczenie ciastek, to tylko na kompie, na telefonie powinno już być ok.
[#5] Re: Ukrywanie wątków

@AD99, post #4

A jaką masz przeglądarkę, bo czyszczenie ciastek a zezwalanie na nie to nie to samo.
[#6] Re: Ukrywanie wątków

@ZbyniuR, post #5

W telefonie chyba chrome, na kompie opera
[#7] Re: Ukrywanie wątków

@AD99, post #6

Ja na win 10 chrome i android też chrome
[#8] Re: Ukrywanie wątków

@AD99, post #1

Nie ma planów na zmiany w tym temacie. Ukrywanie wątków w widoku ostatnich wątków jest oparte na cookie czyli jest jedno na przeglądarkę. Nie jest zapisywane w bazie. Nie ma planów żeby było.
[#9] Re: Ukrywanie wątków

@grxmrx, post #8

Tak zupełnie przy okazji - co jakiś 2-4 tygodnie jak się przesiadam na innego kompa, PPA mnie pyta o zgodę na ciasteczka.

To chyba powinno być w miarę jednorazowe?
[#10] Re: Ukrywanie wątków

@David, post #9

Nie wiem co to znaczy jednorazowe. To się zapisuje w ciasteczkach a ciasteczka masz zapisywane w przeglądarce. W każdym nowym oknie incognito będziesz miał to pytanie. Nie jest to zapisywane w bazie i nie ma takich planów.
[#11] Re: Ukrywanie wątków

@grxmrx, post #10

A ciasteczka mają datę przydatności :)
[#12] Re: Ukrywanie wątków

@RokiS, post #3

No przydałoby się ukrywanie działów


Zrobione. Jest już ukrywanie działów. Jest zapisywane w bazie. Bardzo proszę o sprawdzenie w działaniu. Póki co tylko ustawia się to w widoku ostatnich wątków.

Ukrywa to wątki na listach ostatnich wątków a także same działy na liście działów forum jak i wątki z ukrytych działów na liście na głównej stronie.
[#13] Re: Ukrywanie wątków

@grxmrx, post #12

Działa super OK

No i jak kiedyś wpadnie to ukrywanie wątków w ustawienia profilu użytkownika to będzie ideał :) ( plus te wersy i szerokość strony ;P) brawo! Thanks

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 03:47:07 przez RokiS
[#14] Re: Ukrywanie wątków

@RokiS, post #3

No przydałoby się ukrywanie działów . U mnie jest tak że jak wejdę w "forum" to pomimo ukrytego działu i tak go wyświetla - każdy wątek muszę osobno ignorować.

A nie można zrobić ukrywania całego PPA, tak, żeby był tylko boing widoczny?
Dziwne ludzie mają "problemy"...
[#15] Re: Ukrywanie wątków

@Daclaw, post #14

Mi się przydało od razu do ukrywania nowego działu kolejkowego :D Mimo, że wątków tam mało, ale nie interesują mnie aktualnie i ciągle są podbijane i świecą się jako nowe :) Po ukryciu mam lepszą widoczność. To bardziej o to chodzi :)
[#16] Re: Ukrywanie wątków

@grxmrx, post #15

Że tak głupio spytam, bo nie wiem...
Te listy kolejkowe faktycznie jakoś działają gdziekolwiek w praktyce?
Bo mi to przypomina "wpisujcie miasta".
[#17] Re: Ukrywanie wątków

@Daclaw, post #16

Tak, działają i są przydatne.
[#18] Re: Ukrywanie wątków

@grxmrx, post #17

Czy brak pozycji "Hyde Park" na rozwijalnej liście "wybierz dział" na dole bloczka "Forum" jest celowo zrobiony?
[#19] Re: Ukrywanie wątków

@adam_mierzwa, post #18

Tak. Tak samo jak domyślne ukrywanie tego działu w boksie na głównej stronie. Nie chcemy żeby polityka, covidy itp. były eksponowane na głównej.
[#20] Re: Ukrywanie wątków

@grxmrx, post #19

Czy można by prosić o dodanie przycisku "Forum" w bloczku "Menu PPA.pl"? To pierwsza rzecz jaką klikałem po wejściu na PPA.pl. Menu u góry z miniaturkami jest mniej widoczne dla mnie.

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2021 10:09:23 przez Hexmage960
[#21] Re: Ukrywanie wątków

@Hexmage960, post #20

Tak, już jest.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem