Forum » PPA
Wątek zamknięty
[#1] Cebularstwa ciąg dalszy
W dziale giełda pojawiła się ponownie oferta sprzedaży dyskietek z grami od osobnika, który już kilkakrotnie próbował się tutaj promować. Teraz widzę że oferta widnieje pod innym nickiem niż poprzednio więc rozumiem że to zabronione przez regulamin MULTIKONTO. Proszę moderację o interwencję w sprawie.
[#2] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@nostrum666, post #1

Misio zweszyl miodek na PPA i tera bedzie co tydzien wracal przebrany za kogos innego.
Typowa menda...
[#3] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@nostrum666, post #1

A co takiego zrobił, że jest nagonka na niego?
[#4] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@amikoksu, post #3

mowiac krotko, sprzedaje powiedzmy 'nielegalne' oprogramowanie na Amige klasyczna na PPA.
[#5] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@selur, post #4

Przez te Wasze avatary myślałem przez chwilę że rozmawiasz sam ze sobą
[#6] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@nostrum666, post #1

ten koles jest bezczelny do granic przyzwoitosci, produkuje nawet big box'y z drewna i wsada do nich lewe gry, zeby ktos se mogl kupic pirata w boxie


"...wszystko na wysokich materialach, pudelko nie za 2 czy 5zl jak to tandeciarze by chcieli zarabiac . U mnie wszystko najwyzsza jakosc..."

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 21:20:40 przez selur
[#7] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@selur, post #6

Z ciekawości spojrzałem na Alledrogo w poszukiwaniu takich pudełek. U niego kosztują 70 zł na Alle około 20 zł.
Nie wiem czym się różni ta NAJWYŻSZA JAKOŚĆ od zwykłych sosnowych pudełek bo na pierwszy rzut oka to co widnieje na zdjęciu w ogłoszeniu to też zwykłe sosnowe pudełko jakich wiele.

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2020 21:27:38 przez nostrum666
[#8] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@nostrum666, post #7

Sęp liczy na to, ze inni nie potrafia dodawac , bo sam nie ukonczyl podstawowki
[#9] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@selur, post #4

Czyli pirat. Może sentyment do giełd komputerowych wziął górę i chce w tych czasach chociaż taką namiastkę tego co było przeszło dwie dekady temu. Nie zabierajmy mu tego typu wspomnień.
[#10] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@amikoksu, post #9

Zabierzmy mu tylko konto. Ban gratis. :)
[#11] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@nostrum666, post #1

Moje geograficzno-historyczne spotrzezenia;Jesli chodzi o OLX to 50-70%(dane subiektywne) ofert sprzedazy komputerów Amiga lub osprzetu w Polsce pochodzi ze Ślaska .To jakiś mały fenomen ale raczej przyczyna jest do ustalenia.
[#12] Re: Cebularstwa ciąg dalszy

@nostrum666, post #1

Dokonało się. Wątek zamykam.
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem