Forum » PPA
[#1] wyszukiwarka
Czy można zmienić Minimum 4 znakowe wyszukiwanie na 3?

Chcę wyszukać np AGS i nie ma takiej możliwości,
a szukając amiga game system, znajduje mi wszystkie posty z w/w pojedynczymi słowami

więc może dało by się też zmienić aby wyszukiwać jako całość ??
1
[#2] Re: wyszukiwarka

@Cezarykl, post #1

[#3] Re: wyszukiwarka

@ZorrO, post #2

oj tam oj tam
nie chodziło mi konkretnie o AGS,
a o w/w wspomniane mnie możliwości.


Ostatnia aktualizacja: 24.09.2023 22:53:12 przez Cezarykl
[#4] Re: wyszukiwarka

@Cezarykl, post #1

a szukając amiga game system, znajduje mi wszystkie posty z w/w pojedynczymi słowami


" " <------ hint.
ale że PPA-owska wyszukiwarka ssie, to nie od dziś wiadomo. I zmniejszenie limitu nawet na pół znaku wiele jej nie pomoże.
1
[#5] Re: wyszukiwarka

@Cezarykl, post #3

Przecież darmowa posada nadwornego poprawiacza kodu jest wolna.

Więc jeśli nie chodzi ci o znalezienie czegoś tylko o zawracanie gitary, to równie dobrze możesz tą prośbę umieścić w butelce i wrzucić do rzeki. :)



Ostatnia aktualizacja: 25.09.2023 01:03:35 przez ZorrO
2
[#6] Re: wyszukiwarka

@Cezarykl, post #1

Może użyj google ... i wpisz np:
ags site:ppa.pl
3
[#7] Re: wyszukiwarka

@Cezarykl, post #1

Też tego nie rozumiem. Nie da się za pomocą portalowej wyszukiwarki znaleźć właściwie nic. Frazy ACS nie akceptuje. Przekopanie się i znalezienie tego czego się szuka graniczy z cudem.
1
[#8] Re: wyszukiwarka

@Wankowicz, post #7



Klikamy w link google, i mamy automatycznie wyniki, nic nie trzeba wpisywać OK
1
[#9] Re: wyszukiwarka

@Wankowicz, post #7

Tabele MyISAM w MySQL mają (lub miały wtedy gdy była pisana wyszukiwarka) ograniczenie do minimum 4 znaków dla indeksów full text. Można to pewnie zmienić w jakiejś nowszej wersji bazy, ale ten kto by to zmieniał niech sprawdzi jak to wpłynie na rozmiar indeksów i czy na obecnej konfiguracji sprzętu i zasobów już ma to sens.
3
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem