Forum » PPA
[#1] Wyszukiwarka
Ogolnie chcialem sie podpiac pod jeden watek, ale ma zablokowane odpowiedzi, bo ja nie lubie zaczynac watkow. Wiec wybralem, ten dzial, moze zly, nie wiem. Chcialem odpisac na watek, gdzie byla mowa o grze Reshoot 3. Wybralem wyszukiwarke, potem zaznaczylem Forum i wpisalem Reshoot. A tutaj mi wynajduje najnowsze teksty Reshoot, ale w Aktualnosciach, ktorych nie zaznaczalem. Wiec to raczej na pewno nie jest prawidlowe dzialanie wyszukiwarki.
[#2] Re: Wyszukiwarka

@Don_Adan, post #1

[#3] Re: Wyszukiwarka

@karolb, post #2

Cos takiego, ale moze tak ma dzialac, ze Forum == sie wszystkie wpisy na PPA a nie wybrany dzial. Tylko, ze to nie jest intuicyjne jak dla mnie.
[#4] Re: Wyszukiwarka

@Don_Adan, post #3

Masz przecież wyszukiwanie po dziale.
[#5] Re: Wyszukiwarka

@Stoopi, post #4

Dzieki, tak znalazlem to czego szukalem.
1
[#6] Re: Wyszukiwarka

@Don_Adan, post #1

Wybierając wyszukiwanie na forum przeszukujesz wszystko, łącznie z komentarzami do aktualności.. Jeżeli nie chcesz szukać wszystkiego, to wybierz dział.

Jedno czego tu brakuje, to wyszukiwanie w kilku działach a nie w jednym.

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2023 21:59:42 przez mailman
Forum » PPA
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem