[#1] wystawianie na Allegro
właśnie chciałem sobie wystawić HDD na aukcję Allegro ale po zalogowaniu i kliknięciu na Sprzedaj czekała mnie niemiła niespodzianka
na środku okna zobaczyłem jakieś trzy puste listview. z opisu poniżej wynika że powinny być w nich jakieś kategorie do wybrania. używam IBrowse 2.3. widać sobie chłopak nie radzi. znacie ta to jakiś sposób? a może któryś AWeb albo Voyager by tu pomógł?
czy może muszę szukać jakiegoś Windowsa? bo w domu nie mam żadnego.
[#2] Re: wystawianie na Allegro

@R-Tea, post #1

Aby wystawic aukcje musisz recznie podać numer kategori w której chcesz wystawić przedmiot do tego służy to pole pod tymi listwiew.
A jeśli bys miał problemy to mozesz spróbować ztej strony http://www.allegro.pl/new_item_cat.php?va=00&template_id=1&template_nl2br=1&msg=Wybierz+kategori%C4%99+przedmiotu tam podajesz numer kategori naciskasz enter i powinno działać.

[#3] Re: wystawianie na Allegro

@Pawel, post #2

dzięki! to jest dobry pomysł. nie pomyślałem o tym. fajnie, że można obejśc się bez łindołasa :)

a ten link doprowadził mnie do takiej samej strony z trzema pustymi listview.
[#4] Re: wystawianie na Allegro

@R-Tea, post #3

Bo tak miało byc
poprostu z tego linka zawsze da sie wystawić aukcje a w inny sposób u niektórych są czasami problemy na ami :)

[#5] Re: wystawianie na Allegro

@Pawel, post #4

do tego linka dochodzi sie po zwykłym zalogowaniu i kliknięciu na Sprzedaj

ale zapomniałem zapytac o jedna ważną sprawę:

skąd wziąć numer kategorii?

na łindołsie dochodzi się do numeru klikając po koleji na te kategorie w listview. dopiero po dojściu do końca drzewa kategorii w polu pod trzecią listą pojawia się numerek.
[#6] Re: wystawianie na Allegro

@R-Tea, post #5

Aby mieć numer kategori trzeba wejśc w ta kategorie :D a tam w adresie strony bedzie ona podana np amiga komputery jest an stronie
http://www.allegro.pl/showcat.php?id=4218&order=t&view=gtext
^^^^
a to jest
numer jest kategori 4218.

[#7] Re: wystawianie na Allegro

@Pawel, post #6

o kurcze, to takie buty!
czyli np dydki SCSI 5 do 40GB mają numer 9078?
dobrze zajarzyłem? :)
[#8] Re: wystawianie na Allegro

@R-Tea, post #7

Dokładnie tak :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem