[#1] pomyśł(gazeta o amidze
jak myślicie kupywalibyście gazete o amidze która by kosztowała ok.4zł i była by dostćpna w każdym kiosku i były by tam działy aktualności,kursy i wielewićcej
;)
[#2] Re: pomyśł(gazeta o amidze

@coco, post #1

Jak taka zrobisz to kupimy. ;)
[#3] Re: pomyśł(gazeta o amidze

@coco, post #1

Pewnie, że byśmy kupowali, chyba że byłyby w niej błędy takie jak w Twoich postach, wtedy byśmy nie kupowali, tylko wyśmiali.
[#4] Re: pomyśł(gazeta o amidze

@Grzegorz Kraszewski, post #3

W sumie jeśli mamy neta, to po co nam gazeta, tutaj masz wszystko pod ręką i od zaraz (google Twoim przyjacielem) ale w sumie, jeśli miała by ona byćNAPRAWDE podkreślam ciekawa, obfitujaca w przydatne materiały i ciekawe informacje + jakiś Cover CD ale nie z Aminetem kopniętym z netu, tylko jakimś softem z prawdziweg ozdażenia, to wtedy mogło by byćnawet ciekawie, ale niestety polskirynek Amigowców wydaje mi się, smutne to, ale chyba sięzmniejsza, więc gazeta taka szybko by zbankrutowała, więc CHWAŁA WAM, PPA.PL za to że jesteście, jestem na tej stronie po 1000 razy dziennie i za powstanie tej strony Amigowcy powinni wam daćNobla, średnio jakieś 3 newsy dziennie dajecie ze świata, który jużpraktycznie nie istnieje, to naprawde masakrycznie dobra robota. Oby PPA nigdy nie znikneło z netu.

[#5] Re: pomyśł(gazeta o amidze

@coco, post #1

Zrób gazete to ją kupimy, póki co to jest Total Amiga PL, wprawdzie nie za 4 zł a za 9zł, ale zawsze jest to gazeta o Amidze :D
[#6] Re: pomyśł (gazeta o amidze)

@coco, post #1

Nie wiem skąd akurat taka cena, ale ja bym na pewno kupował. W końcu kupowałem ACS'a do końca jego istnienia choć to były jeszcze czasy, gdy nie miałem neta. Ale kupowałem go nawet jak mi się Amiga 500 spaliła (i dobrze, bo sobie 1200 kupiłem). A nie kosztował 4-ech złych :).

Aby taka gazeta była ciekawa wystarczy w niej promować np. polskie programy czy gry. Na pewno byłaby to zwiększona siła napędowa dla autorów, programistów. Krążek do tego to już średnio interesująca sprawa bo dziś neta ma już zdecydowana większość osób więc wkopsowywanie progsów byłoby może i dobre, ale raczej lepiej sprawdziłyby się tu po prostu linki do stron.

Sam chętnie bym takie coś pomógł zrobić i redagować gdyby tylko były fundusze na taki projekt - by pojawiał się w kiosku - co oznacza wysoki nakład - a np. w moim mieście aktywnych amigowców jest paru, więc taka pozycja do kolportażu to tylko w paru punktach typu saloniki prasowe. Tak żeby ktoś mógł to namacalnie zobaczyć i stwierdzić czy kupić a i stwierdzić, czy temat "Amiga" jest interesujący - promowanie Amigi wśród osób jej nie posiadających to ważne zagadnienie. PPA robi tu bardzo dużo dobrego, ale to zamknięta społeczność praktycznie, chodzi o to, że narzucenie się komuś z tematem Amigi ma duże szanse właśnie w takich salonikach. Ktoś looknie z ciekawości i może kupić nawet nie posiadając obecnie Amigi ale może posiadał kiedyś w przeszłości bądź jest tym tematem zainteresowany.

No i komiks na wzór Człowieka Pudełka zalecany :).

Pomysł przedni, ale to tylko takie co by było gdyby było czy może jakieś konkrety? :). Bo jak konkrety no to let's do it, ja wierzę w taki projekt.

Ale się napaliłem ;b - może dlatego, że wydaję ze znajomymi pisemko princessa, które jest tylko na sieci i tu prosty wniosek - kwestia robienia pisma zawsze mnie kręciła :). Twisted!

[#7] Re: pomyśł(gazeta o amidze

@Olo, post #5

9 pln to nie tak dużo... za 4 pln to można kupić "komputer świat", który w zasadzie nada się tylko do podtarcia pewnej części ciała. 9 pln - moim zdaniem to normalna cena dla gazety, która ma pewną 'wyższą' jakość

[#8] Re: pomyśł(gazeta o amidze

@koodlaty, post #7

Koodly do podtarcia to ja wole MorphosSoft http://kaczus.republika.pl/AM2k4/mossoft.png
:twister:

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem