[#31] Re: Cenzura na Execu

@Lord_10up, post #30

Oklaski się nie należą za brak wiedzy. To nie był żaden FTP tylko publiczny katalog na serwerze WWW.

[#32] Re: Cenzura na Execu

@Grzegorz Kraszewski, post #31

Według wypowiedzi rzookola oklaski należą się za komentarz.

W takim razie skąd się wzięła publiczna informacja o tym publicznym katalogu na serwerze eXeca?

[#33] Re: Cenzura na Execu

@Lord_10up, post #32

guglarka pokazała podczas szukania: exec+download :P

[#34] Re: Cenzura na Execu

@Lord_10up, post #32

brawo!

używałeś moze apache lub coś podobnego:
tworzy się przeważnie katalog "public_html" w katalogu domowym uzytkownika, który jest widoczny przez www, szczególnie proszę zwróć uwagę na słowo "public", pliki w takim katalogu są publiczne a google i inne szperacze ładnie je kaszują, a jak server ma opcje automatycznego generowania zawartosci to otrzymujemy zrzut zawartosci tak jak w screenie z serwera miniQ

[#35] Re: Cenzura na Execu

@rzookol, post #34

Noo... dziekuję za konstruktywną odpowiedź. I wszystko jasne - gdyby założyli hasło nie byłoby sprawy.

[#36] Re: Exec blog

@rzookol, post #1

Probowałem kilknąć w: http://exec.pl/add-comment.jsp?nid=3006, ale nie mam tam konta, to je założyłem. Ale nie podałem prawdziwego imienia i nazwiska (podałem się jako Paul van Dyk). Myślicie, że to przejdzie? (czy będę miał tam konto)

Bo czytam później:
Nie będą tolerowane:
- komentarze nie związane z tematem newsa,
- porachunki osobiste między komentującymi,
- łacina kuchenna i inne słowa powszechnie uznane za obraźliwe,
- osoby podpisujące się pseudonimami i fałszywymi nazwiskami.



A może ktoś mi zrzuci gdzieś ten fragment. Chciałbym poczytać.


Edit: nosz kurde... Czy oni tacy szybcy, czy ja gdzieś źle kliknąłem?





Ostatnia modyfikacja: 17.10.06 17:39
[#37] Re: Exec blog

@El Amigos, post #36

ale jaja ja nie moge...
co za przekręty smiechu warte

[#38] Re: Exec blog

@El Amigos, post #36

Ale nie podałem prawdziwego imienia i nazwiska (podałem się jako Paul van Dyk).

A nie lepiej było zapisać się jako jakieś imię i jakieś nazwisko wymyślone z głowy? Przecież wiadomo, że nie jesteś Paul van Dyk. Za to jako np. Marek Nowicki albo inny Krzysztof Lagierski by na pewno przeszło. Przecież nie musisz podawać PESELu i przyłazić do nich z dowodem? kto to sprawdzi coś tam napisał?

[#39] Re: Exec blog

@El Amigos, post #36

Zablokowali CI konto, bo używasz Internet Explorera ;)

[#40] Re: Exec blog

@AlaN, post #38

A wogóle tak się spytam, po co tam się rejestrować i komentować
Przecież jakiekolwiek słowa krytyki nie są tam mile widziane, niech sobie redakcja execa siedzi na swoim portalu, obrażona na cały świat . Oni już podzielili środowisko na lepszych i gorszych.

Powiem najprościej jak potrafię : OLAĆ ICH i już .

[#41] Re: Exec blog

@Olo, post #40

zobacz co zrobili mi z avatarem :P

[#42] Re: Exec blog

@Drako^lM, post #41

Znowu jakieś swinstwo złapałeś z AW.net :P

[#43] Re: Exec blog

@Drako^lM, post #41

Xenocide for MorphOS in development




[#44] Re: Exec blog

@MinisterQ, post #43

Tlen for AmiGG in development

:P ;)

[#45] Re: Exec blog

@El Amigos, post #36

Wiesz, bo tam trzeba podać prawdziwe nazwisko, żeby wiedzieli do kogo po nocach dzwonić. :P

Na Allegro kiedyś było wystawione konto z eXeca, żałuję, że screena nie zrobiłem, bo w licytacji Szaman brał udział. :D No ale nie mógł wygrać i po kilku dniach aukcja została zablokowana, ciekawe kto doniósł... :P

PS. Zauważyłem jeszcze, że tam panuje jakaś mania izolacji, już nawet z komentowania się wycofują...
A co to, nie mogę sobie po godzinach "ulżyć"? Przecież jestem człowiekiem, a nie bezdusznym robotem redakcyjnym, który nie może mieć własnego zdania.

Nie widzą, że sami sobie krzywdę robią? Heh, głupie pytanie...


[#46] Re: Exec blog

@Drako^lM, post #19

Ale doceńmy to, że my amigowcy MAMY SWÓJ BLOG w sieci.....politycy mają, wszyscy mają no i amigowcy też mają swój blog, na który padła niestety klątwa naszego dawnego przewodnika, który wiele razy przepowiadał, iż sami między sobą będziemy się zażerać, wykłócać i noże w plecy wbijać.........kiedy reszta świata całkowicie zapomni a Ami :)
[#47] Re: Exec blog

@pwe, post #37

Nie, to jednak mój błąd był. (a regulamin dopiero po wpisaniu danych zauważyłem)

Ale Szaman następnego dnia zadzwonił i napisał, że muszę podać prawdziwe dane. Nie chcą mnie, to nie. :P

[#48] Re: Exec blog

@El Amigos, post #47

Ale Szaman następnego dnia zadzwonił ...

To już trza podawać numer telefonu aby zarejestrować się na eXecu? ;)

[#49] Re: Exec blog

@El Amigos, post #47

A jakie imię i nazwisko podałeś?

[#50] Re: Exec blog

@koodlaty, post #49

Przecież napisał o tym w poście nr 36...

[#51] Re: Exec blog

@grxmrx, post #50

No tak... widać mam większą gorączkę niż myślałem i docierają do mnie wybiórcze informacje...

[#52] Re: Exec blog

@koodlaty, post #51

uważaj żebyś się nie stał za bardzo czerwony z gorączki

[#53] Re: Exec blog

@rzookol, post #52

W tym miejscu, idealnie pasowałby jeden z licznych dowcipów na czerwony temat, ale jakoś żaden nie przychodzi mi aktualnie do głowy...
[#54] Re: Exec blog

@Yanoosh_Shoonay_, post #53

żaden dowcip, jedno wielkie g...o i tyle.
[#55] Re: Exec blog

@Valwit, post #54

Nie jest tak zle po prostu koodlaty to teraz jeden, wielki, zywy boing ok, racja

[#56] Re: Exec blog

@Valwit, post #54

zbanowac

[#57] Re: Exec blog

@SirLEO, post #56

Fanatyzmowi na PPA mówimy NIE

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem