[#31] Re: Ks Jan Pikul

@koodlaty, post #29

Milczenie owiec jest złotem.

[#32] Re: Ks Jan Pikul

@MinisterQ, post #31

a betaowiec ?

[#33] Re: Ks Jan Pikul

@MaaG^dA, post #32

RC owiec
Ale koniec tych głupot czekamy na wywiad :D

[#34] wishlist.ben

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Hmm.. A może mały wishlist? Gdybyś nie miał się za co złapać.. ;)

Osobiście bardzo chciałbym przeczytać wywiad z twórcami m in. Mentora, Misji Harolda i Eksperymentu Delfin - ART4. Myślę, że to byłoby bardzo ciekawe. :)

Jarek Kaczmarek
Marcin Szumiela

http://hol.abime.net/search.php?N_ref_developer=810

[#35] Re: wishlist.ben

@Kokos, post #34

szukam ich od jakiegoś czasu i znalazłem punkt zaczepienia jednak to chyba martwy trop :((



Benedykt



btw jestem w trakcie załatwiania zgody na publikacje gier śp Mirage odnalazłem jednego ze współwłaścicieli jakiś czas temu




Benedykt

[#36] Re: wishlist.ben

@Benedykt Dziubałtowski, post #35

To skoro poruszony został temat MA to może by tak wywiadzik z kimś z ACSa? :)

[#37] Re: wishlist.ben

@Benedykt Dziubałtowski, post #35

No to może mistrzu z rozpędu jeszcze dorwiesz p. Tadeusza Talara, montażystę w TVN, udzielającego się wielokrotnie na łamach MA ??

[#38] Re: Ks Jan Pikul

@Benedykt Dziubałtowski, post #27

Jak już otrzymasz imprimatur ;) to postaraj się o wywiad z prof. Bruszewskim (mam nadzieję, że jeszcze żyje). Razem z Twoimi wywiadami z p. Pampuchem i ks. Pikulem będzie komplet "WIELKIEJ TRóJCY" od standardu AmigaPL.
[#39] Re: Ks Jan Pikul

@APC74, post #38

Czekamy na wywiad...nie marudzcie

[#40] Re: Ks Jan Pikul

@APC74, post #38

APC74 napisał(a):

> postaraj się o wywiad z
> prof. Bruszewskim (mam nadzieję, że jeszcze żyje).

http://www.voytek.pl/ - jego strona, numery telefonów podane :)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem