[#1] obłudnicy
od czasu do czasu zerkam na aw.net, mrucząc pod nosem, że czas pośmiać się z fa.. ekstremistów znaczy się

Ale dzisiaj mi było nie do śmiechu
klikam tu: http://amigaworld.net/modules/news/article.php?storyid=3470

czytam i oczom nie wierzę, toż to szczyt hipokryzji:
"Projects like Sputnik, assuming Marcik wants to get feedback about a port, are certainly welcome, as are other projects looking to become cross-platform."

Grrr. gotuje mi się, idę odespać zaległości. damn!

//edycja

dopisać chciałem, że co prawda, idea szczytna, ale tylko idea, zresztą, scenariusz ćwiczony już nie raz, ech...



Ostatnia modyfikacja: 29.11.06 14:31
[#2] Re: obłudnicy

@baderman, post #1

Nie sap :P
Dziala? Dziala. No to w czym problem? Dziala na Prgazie i Classicach? Dziala. Nie dziala na OS4-boksach? Nie dziala. No i w czym problem? :)
[#3] Re: obłudnicy

@baderman, post #1

i tak nie wiem o co chodzi

[#4] Re: obłudnicy

@Andrzej Drozd, post #2

mam fatalną passę, może to dlatego taka demencja mi się włącza? ... ech, nie ważne, i tak mnie awnet wqr2ia

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem