Wątek zamknięty
[#1] Panowie ale co wy ...
w takim marazmie,chyba macie jakies pomysly co z amiga,jak ja promowac itd z tego co obserwuje,to straszne z was smutasy hahaha i dlatego uwielbiam ami z powodu na uzytkownikow takie same smutasy jak ja pozdrawiam a co do tego ostatniego tematu to chcialem sprawdzic czy tez mi o admin wyrzuci bo kilka juz tak zrobil,troche pozytywnego myslenia pozdrawiam.
[#2] Re: Panowie ale co wy ...

@SzaryWilk, post #1

troche pozytywnego myslenia pozdrawiam.

Było od razu napisać, że jak nie jesteś najarany to na ppa nie wchodzisz.
Może umówmy się tak, ograniczysz zioło i dopiero wtedy zaczniesz pisać na ppa. ok ?

łącze się z Tobą w śmiechu

[#3] Re: Panowie ale co wy ...

@SzaryWilk, post #1

Troche kultury,odrobina szacunku do forumowiczow i do siebie.Najwazniejsze jednak myslec.Jak bedziesz sie trzymal tych trzech zasad bedzie ok.

[#4] Re: Panowie ale co wy ...

@SzaryWilk, post #1

Proszę Moderatora o zamknięcie tego tematu. Natomiast Ty szary wilku ewidentnie przeciągasz tak zwaną pałę . Pomyśl o tym zanim będzie za późno



Benedykt


BTW mój 300 post :)



Ostatnia modyfikacja: 11.02.07 21:40
[#5] Re: Panowie ale co wy ...

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Dokładniejsze pisanie, bo czasem cięzko rozumieć .
I nie robienie śmiechu..a pozatym to troszke jesteś urwany z choinki (powinna być już schowana bo po świętach). Zastanów się tak na chłopski rozum że nie których rzeczy już nie będzie z wiadomych nam wszystkim przyczyn ;)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem