[#1] EXEC
Troche mnie tu nie bylo, dzieki za wczesniejsze porady dotyczace A2000, juz sobie poradzilem i wszystko ladnie dziala :)

Ale mam pytanie, od paru dni nie dziala u mnie exec.pl, czy to tylko u mnie? Chetnie bym tam zajrzal, a tu lipa, po prostu stronka sie nie laduje. Mozecie to sprawdzic u siebie?

[#2] Re: EXEC

@libicki, post #1

Niestety, strona execa lezy juz kilka dni.

[#3] Re: EXEC

@libicki, post #1

U mnie też nie działa, a chciałem chłopakom podziękować za swoje postawy amigowe, które były natchnieniem do zrobienia AmiMasturbacji, która wygrała Wild/Anim Compo na RiverWash 2007.

Animka jest tu: http://www.uzi.kom.pl/amim/sptww-amimasturbacja[lores].avi

Nagrodą była ta karta: http://www.sirius.pl/foto_video/towar_cennik_157/towar_karta_4753/Pinnacle_Pro-ONE_RTDV.html

Jeszcze raz wam chłopaki dziękuję! Oby tak dalej! :D

[#4] Re: EXEC

@UZi, post #3

No prosze kolejne genialne pecetowe demo (zrobione na Dual Core i 4 GB RAM ,GF 7800)-,bo na slabszym sprzecie straaasznie cielo.
[#5] Re: EXEC

@eastone, post #4

Konkretnie to core2duo, 2gb ram i gf7900gs. Jak może xvid ciąć? Na komórce gra płynnie, więc nie wiem. Może na kalkulatorze oglądałeś? :)

[#6] Re: EXEC

@UZi, post #5

Tak mam taki kalkulator by Intel (full wypas -jedynie onanizatora brakuje



Ostatnia modyfikacja: 28.08.07 11:59
[#7] Re: EXEC

@libicki, post #1

Powinienes sie cieszyc a nie marudzic tak :P
[#8] Re: EXEC

@eastone, post #6

A jednak nowe maci mają coś wspólnego ze starymi, np. prędkość odtwarzania filmów - taka jak na 040 .
[#9] Re: EXEC

@eastone, post #4

http://media.putfile.com/Hollywood-Designer-by-Airsoft-Softwair

[#10] Re: EXEC

@Malin, post #8

Wcale nie mialem tu na mysli maci tylko "jedyny profesjonalny PiSi"
[#11] Re: EXEC

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

A to mnie kolega zaskoczyl -chyle czolo
[#12] Re: EXEC

@eastone, post #11

Proszę zakończyć dywagację nie na temat wątku.

[#13] Re: EXEC

@mailman, post #12

Wracajac do tematu, dzis sytuacja nie zmienila sie. Exec.pl dalej lezy :P.
[#14] Re: EXEC

@kwolf, post #13

Ciekawe od jak dawna leży - gdy zaglądałem tam po raz ostatni (2007-08-16) jeszcze działał.
[#15] Re: EXEC

@Andrzej Drozd, post #7

Z czego?
Że nie ma żadnego polskiego serwisu poświęconego nowym Amigom i AmigaOS4?
[#16] Re: EXEC

@amigafan, post #15

Zapomniałeś dodać słowo "wyłącznie".

[#17] Re: EXEC

@amigafan, post #15

Nowych Amig i systemu dla tych Amig, tez nie ma dla ludzi.
[#18] Re: EXEC

@kwolf, post #13

Mam nadzieję, że EXEC zostanie szybko postawiony na nogi.
To ważne źródło informacji o AOS4.
[#19] Re: EXEC

@ems, post #18

dokładnie - bo jak wiadomo, na tym wrednym niebieskim PPA za pisanie o AOS4 dostaje się bana :)
a na Exec rzeczywiście można się dowiedzieć rzeczy których nigdzie nie ma - np. o braku błędów w ArticiiS



Ostatnia modyfikacja: 03.09.07 11:22
[#20] Re: EXEC

@wali7, post #19

"na tym wrednym niebieskim PPA za pisanie o AOS4 dostaje się bana"

To są Twoje słowa. Smutne że tak oceniasz PPA.
[#21] Re: EXEC

@wali7, post #19

Może eXec rejestruje w sądzie swoją strone. I do czasu jak papierowa robota nie zostanie załatwiona, to stronka bedzie wyłączona. Ciekawy jestem czy PPA zarejestrowało w sądzie swoja strone www. Bo "Na mocy ostatniego postanowienia Sądu Najwyższego, właściciele stron internetowych będą musieli je zarejestrować. Jeśli tego nie uczynią, wówczas mogą być ścigani przez prokuraturę - donosi dziennik Rzeczpospolita".
[#22] Re: EXEC

@kmilota, post #21

Strona Sądu Najwyższego też jest niezarejestrowana (taką informację uzyskałem od Rzecznika Prasowego Sądu Najwyższego, z którym rozmawiałem w środę).

A tak w ogóle, to albo wkrótce zaczną ginąć strony w sieci, bo ludziom się nie będzie chciało niczego nigdzie rejestrować, albo nastąpi zablokowanie administracji sądowej, bo każdy przyjdzie z jakąś tam swoją małą, prywatną stroną uaktualnianą raz na miesiąc i będzie chciał ją zarejestrować.

P.S. To jest jednak OT. Zapraszam do dyskusji do odpowiedniego wątku na forum.

[#23] Re: EXEC

@libicki, post #1

...TO ŻYJE!... ;)
(Ale co to za życie.)
Przed chwilą zajrzałem na stronkę http://www.exec.pl/
[#24] Re: EXEC

@ems, post #20

to tylko moje drugie ja (secondary wali7)
podstawowa (primary wali7) ma dokładnie odwrotne zdanie

no to prosto z mostu, bez skrótów myślowych:
czy jesteś przekonany że Exec jest "ważnym żródłem informacji" o OS4?
czy np. przewijająca się tu i ówdzie "informacja" braku błędów w ArticiiS nie rzuca się cieniem na jakość pozostałych informacji w tym temacie na rzeczonym portalu?
[#25] Re: EXEC

@wali7, post #24

"Mam swoje zdanie, ale nie powiem, czasy sa trudne wiec i tak na wszelki wypadek sie z nim nie zgadzam"? :P



Ostatnia modyfikacja: 03.09.07 12:42
[#26] Re: EXEC

@wali7, post #24

Tak.
Uważam że Exec jest ważnym źródłem informacji o AOS4.
I PPA jest dla mnie równie ważnym źródłem informacji o tym systemie.
I nie widzę w tym momencie żadnego konfliktu.

Co do Articii i jej "bugów" to nie widziałem jej w działaniu, nie posiadam żadnego sprzętu na tym układzie. Moim zdaniem to nie był najlepszy wybór. Ale to z mojej strony czysta teoria. Podejrzewam że są ludzie zadowoleni z MicroA1 i niezadowoleni. Tak to zwykle bywa...

Tak samo jak z PS3. Słyszałem tak skrajne opinię na temat tego sprzętu że trudno było mi wyrobić sobie jednoznaczną ocenę tego komputerka.
Dopiero od kilku dni mam możliwość osobistego jej katowania. I za trochę będę wiedział co i jak.

Nie mam MicroA1, nie mogę jej potestować. Sprzęt nieprodukowany, więc to już historia. Nie ma o co kruszyć kopii.

:)

Może przy okazji SAM-a...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem