[#1] Bana mu !!!
Co mi grozi za pytanie na innym forum.
http://forum.fedora.pl/index.php?showtopic=16718
Mam zamiar kontynuować dyskusję więc piszę już teraz o banie bo mogę dostać
Ku przestrodze co niektórych forumowiczów(Szary, Cieniak i Arti4-94 już byście nie powchodzili na forum.fedora.pl przez najbliższy rok) na PPA.
PPA jest jednak bardzo przyjazne.



Ostatnia modyfikacja: 29.11.07 15:11
[#2] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #1

A w awatarze gościa szary wilk...
Deva Vu

[#3] Re: Bana mu !!!

@MinisterQ, post #2

Nawet nie zauważyłem. Ale jajca.
[#4] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #3

Ot, zemsta Szarego i takie domniemane: "nie pokazujcie sie na moim terenie he he he"

[#5] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #1

"arti4-92"??

[#6] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #1

Co ten RedHat z ludzi robi... ;)

[#7] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #1

co masz zamiar kontynuowac? sprawdziles co ci powiedzial? pozatym nie grozi ci ban (choc ja bym wstawil :) tylko ostrzezenie
[#8] Re: Bana mu !!!

@Valwit, post #7

Zaogólniłem tylko temat. Dlaczego ostrzeżenie? Co ja złego zrobiłem? Pytanie dot. złego nagrania płyty było takie można powiedzieć jedną z przyczyn złego uruchamiania Fedory. Czekałem na inne propozycje. A jak moeraor nie umie czytać między wierszami to jego wina.
[#9] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #8

złego nagrania płyty

Jednak trzeba je wyrzucic do jeziora :P
[#10] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #1

Widać niewiele takich portali widziałeś... Wejdź sobie np. na taki www.frazpc.pl/board i spróbuj o coś zapytać - od razu na wejściu usłyszysz, że nie umiesz korzystać z przeglądarki, temat był wałkowany setki razy i że powinieneś dostać bana ;)

[#11] Re: Bana mu !!!

@koodlaty, post #10

Prawdę mówiąc to jedyny słuszny portal który używam to właśnie PPA. Inne nie bardzo mnie interesują. Forum fedory i ubuntu to mały incydent
[#12] Re: Bana mu !!!

@koodlaty, post #10

racja :D

[#13] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #11

No ja jestem na ppa i pdaclub, szczerze mówiąc, jak zadałem pierwsze pytanie to byłem zszokowany jak szybko odpowiedzieliście, na pdaclub musiałem czekać czćsto nawet ponad tydzień :)

[#14] Re: Bana mu !!!

@Arbuz, post #1

E tam. Robisz ze Scatmana - Szamana. OK

[#15] Re: Bana mu !!!

@koodlaty, post #10

Wstrzemięźliwi jesteście z tymi banami, cinka tylko do stycznia na odpoczynek wysłaliście

goście z Dattebayo się nie bawią

(i jakie "rzeczowe" komentarze...)

http://www.dattebayo.com/ban.aspx

: )

[#16] Re: Bana mu !!!

@Bagheera, post #15

Ty, a co robi ten pan w avatarze? :P
[#17] Re: Bana mu !!!

@Bagheera, post #15

Bana zawsze można przedłużyć, również na czas nieokreślony...

[#18] Re: Bana mu !!!

@Andrzej Drozd, post #16

Zbiera punkty :P nie widzisz.
Znam takie fora co się wcale nie cackają. Powiesz coś źle, ban na IP.

[#19] Re: Bana mu !!!

@Andrzej Drozd, post #16

1UP! ^^

[#20] Re: Bana mu !!!

@pwe, post #18

Nie punkty, a życia. Ja bym jednak proponował, aby ten avatar został zastąpiony innym.

[#21] Re: Bana mu !!!

@mailman, post #20

Nie przesadzajcie.... Ten avatar nie jest znowu taki straszny.... To tak jak dow**** typu 'Twój Stary', które wielce oburzyły zgromadzenie starszych.

Wolności troszkę. Jak ktoś chce z siebie zrobić buraka - pozwólcie mu - będzie burakiem.

[#22] Re: Bana mu !!!

@mailman, post #20

W chwili obecnej widziałem przynajmniej 2 avatary, które w pierwszej
kolejności powinny być zastąpione innymi... Ale palcami nie będę
wytykał ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem