[#61] Re: exec rulez

@rzookol, post #56

W zasadzie współtwórcy execa to Fei i Krashan (z obecnych tutaj), ale
trochę innego execa niż się stał później.

[#62] Re: exec rulez

@Fei, post #52

Fei napisał(a):


> Fetyszystycznych zdjęć z dyskietkami też
> sobie nie robię.

Tudzież płytkami AmigaOS4 :)

[#63] Re: exec rulez

@TJindy, post #53

TJindy napisał(a):

> Community portal - jak to ładnie ująłeś - w swojej
> idei zrzesza sympatyków i należałoby się po prostu do ich
> regulaminu zastosować. Wiem że kontrowersyjny ale skuteczny.

Jeśli skuteczność rozumiemy, poprzez zmniejszenie liczby użytkowników do powalającej liczby 5, lub zamykanie gęby ludziom o innych poglądach, to zgadzam się, jest zabójczo skuteczny.

[#64] Re: exec rulez

@rzookol, post #46

po co ta szopka z napisem Amigowy, przymiotnik te należy zmienić (...) wtedy by było ok, inaczej kończy się na kłamstwie

Moim zdaniem to stwierdzenie doskonale pasuje do innego polskiego portalu z "Amigą" w nazwie. Tylko w tym przypadku należałoby zmienić np. na MOSowy.

mam jedną z najbardziej rozbudowanych Amig w Polsce i jej używam codziennie więc szczekanie prawie-amigowców chwalących execa mnie nie interesuje

Na PAUBase nie znalazłem, więc jeżeli nie jest to jakaś tajemnica - czy mógłbyś zdradzić jakiej to "jednej z najbardziej rozbudowanych Amig w Polsce" używasz?



Ostatnia modyfikacja: 10.12.07 21:10
[#65] Re: exec rulez

@amigafan, post #64

Moim zdaniem to stwierdzenie doskonale pasuje do innego polskiego portalu z "Amigą" w nazwie. Tylko w tym przypadku należałoby zmienić np. na MOSowy.

na ppa się nikogo nie wyrzuca za poglądy



ps.

a1200 ppc 240 mhz + 96 mb ram + bvision + sieć + 4xeide podłączona do monitora 19" i równolegle do 1084s

myśle, że jesli chodzi o a1200 mało jest lepiej rozbudowanych (w każdym razie szybszych). można by było oczywiscie kupić mediatora ale na nim nie pójdzie morphos więc dla mnie odpada. Z tego wynika, że mam jedną z najbardziej rozbudowanych.

[#66] Re: exec rulez

@rzookol, post #65

Ty, ale masz w Microniku? Bo wiesz, Infinitiv jest "powered by Amiga" a to sie liczy

[#67] Re: exec rulez

@rzookol, post #65

na ppa
Nazwy portalu nie podałem. To Ty przyporządkowałeś moje zdanie do PPA ;)

Co do konfigu to niezły (pytałem się o niego na serio bo nie wiedziałem), a kartę PPC masz ze SCSI i jaki 68k?
Pytam, bo zdobyć karty do A1200 z PPC 240MHz (nie kręcone) a do tego ze SCSI graniczy z cudem i sporo kosztuje. Musiałeś ją kupować dawno temu.


Post #66
W pierwszej wersji Infinitiv nie było tego napisu 8)



Ostatnia modyfikacja: 10.12.07 21:49
[#68] Re: exec rulez

@amigafan, post #67

Nazwy portalu nie podałem. To Ty przyporządkowałeś moje zdanie do PPA

Cóż za niesamowity chłyt psychologiczny! W ten sposób dobitnie pokazałeś kto jest tym złym w polskim internecie! Oliwa nieżywa! Normalnie samo wypłynęło na wierzch nieświadomymi ustami rzookola. Respekt!

[#69] Re: exec rulez

@_arti, post #66

nie, mam Gift Pro z nalepką a1200 inside :)

[#70] Re: exec rulez

@_arti, post #66

Ja mam w Microniku :P
Tylko ze mam 210 MHz i monitor 17' :)
Ale za to mam 128 ramu i HD 256 GB :P
[#71] Re: exec rulez

@amigafan, post #67

niestety bez scsi, (amiga to jedyny komputer w domu bez scsi :/)
oczywiscie ppc niekręcone, w środku tony kabli bo gniazdo krawędziowe ma poprowadzone kabelki od złącza zasilania ale działa bardzo stabilnie, procek 68k to 040@25. Jak się będe dalej wkurzać na myszke to pewnie dodatkowo zainwestuje w jakąś przelotkę.

kupowane w 2001 roku za 1200 zł

[#72] Re: exec rulez

@Andrzej Drozd, post #70

u mnie duży dysk poszedł do pegaza i w ami mam 10 gb, chociaz to nie problem bo akurat
programik smbfs działa wyśmienicie i ładnie montuje partycje z peceta

[#73] Re: exec rulez

@rzookol, post #71

amiga to jedyny komputer w domu bez scsi

To podkrec 040 do przynajmniej 33 MHz. Odczujesz znaczny wzrost predkosci ramu, a co za tym idzie, takze PPC dostanie szerszego gardla :)
Nie mowiac juz o BVision.
Ja podkrecilem wersje z SCSI do 40 MHz, ale SCSI i tak nie uzywam :)
[#74] Re: exec rulez

@Fei, post #47

To jedyny portal w sieci, który znam, gdzie wymaga się rejestracji pod imieniem i nazwiskiem (co jest wbrew netykiecie).

Za to PPA to jedyny portal w sieci, który znam, gdzie w formularzu rejestracyjnym nie ma rubryki "nazwisko" a po rejestracji użytkownik jest zwymyślany przez moderatora, że skoro nie podał nazwiska to nie istnieje.
Mały quiz - co jest bardziej "uczciwe" - przedstawienie przy rejestracji, że imię i nazwisko jest wymagane; czy może brak w ogóle takiego pola a potem dziwaczne komentarze moderatora?
Więc rzeczony moderator chyba też ma za nic przytoczone zasady netykiety. Ale jakże łatwo źdźbło trawy dojrzeć w oku przeciwnika a belki we własnym już nie.
[#75] Re: exec rulez

@amigafan, post #74

w ustawieniach profilu mozna wpisac nazwisko

poza tym tu się uwidacznia typowa różnica pomiędzy ppa a exekiem, na ppa się ponabijają ale nigdy nie usuną na exeku wręcz odwrotnie



Ostatnia modyfikacja: 10.12.07 22:59
[#76] Re: exec rulez

@amigafan, post #74

Podanie nazwiska lub tylko imienia jest dobrowolne. Jeśli ktoś nie chce to nie musi podawać, może pozostać anonimowy. Takie jest zdanie jednego z moderatorów - moje.
Formularz przy rejestracji to podobny formularz co w edycji profilu, w bazie danych pole dla imienia/nazwiska to samo pole (te same dane z analogicznego miejsca w formularzach zmieniają tę samą kolumnę w bazie), tylko etykieta obok inna. Jak ktoś chce tam wpisać nazwisko to może to zrobić, ale nie musi.



[#77] Re: exec rulez

@rzookol, post #1

http://img443.imageshack.us/img443/9994/execatokmyleniaor0.jpg



[#78] Re: exec rulez

@5h00n4y, post #77

Dobre

[#79] Re: exec rulez

@5h00n4y, post #77

Świetne. Szczególnie ten MOS w tle..
[#80] Re: exec rulez

@TJindy, post #79

Cicho, bo sie wyda że mam najnowszą wersje 3.5...

---=== WYEDYTOWANO ===---
Eeej, właśnie sobie przypomniałem że nie mam MOSa więc wypraszam se! :P



Ostatnia modyfikacja: 12.12.07 13:13
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem