[#1] Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...
Dziękuję Panu Dziabałowskiemu za zamknięcie wątku. Widzę, że yyyyyy jest wystarczającym argumentem aby to zrobić...

Może czas zastanowić się nad sobą ...... co Benedykcie ?

Ten post z odpowiedziami został przeniesiony do działu Rzeźnia
[#2] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@biax, post #1

:). Z tym Transcendem 4GB nie miałem żadnych problemów.
http://allegro.pl/item598900245_transcend_cf_4gb_133x_tania_wysylka_sklep_bstok.html

Pozdrawiam.
Sebastian Rolek
[#3] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@biax, post #1

Szczerze powiedziawszy mnie zachowanie Bena też zastanowiło...

[#4] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@biax, post #1

Niema za co dziękować. Wystarczy użyć opcji szukaj na ppa

LINK


A nie zakładać nowy wątek? Może warto zastanowić sie nad sobą?


Pewnie za dwa tygodnie będzie podobny wątek.




Benedykt Dziubałtowski

[#5] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

No dosłownie afera :))

[#6] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@biax, post #1

Się kolega zdecyduje jak napisać nazwisko, bo co jedno to inne; różne od rzeczywistego :)
[#7] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@sebar27, post #2

Mam identyczną i także działa bez problemu jako HDD. Problem pojawia się dopiero, gdy do tej samej tasmy co adapter podłączę cd. Nie rozgryzłem jeszcze, czyja jest to wina, prawdopodobnie adaptera.

[#8] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Dzubku drogi, tyle, że wyszukiwanie czegokolwiek na tym portalu ssie niesamowicie, tak więc opanuj się jeśli idzie o swoje moderatorskie magiczne przyciski, tylko staraj się naprowadzać ducha bogu winnego pacjenta na właściwy trop..

Moderatorstwo w najgorszym wydaniu.. To nie ten portal..

[#9] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Kokos, post #8

A to się porobiło ;P

A czyż nie jest ,,ten,, portal po to aby się zapytać, dowiedzieć czegoś więcej - bo szukać to sobie można jak igły w stogu siana ( co i tak jest wątpliwe aby coś można było znaleźć ) ...

Niebawem to będzie tak ze nie zdąży się czegoś napisać a już się dostanie bana/ostrzeżenie albo ze ktoś zamyka watek a osoba pisząca o tym nie wiedziała co Panie Moderator ;P

Tak samo w ,, wiadomym,, portalu hehe - śmiać się czy płakać ?
[#10] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@sebar27, post #2

Ok, dzięki bardzo. Właśnie zaczynam się za taką rozglądać :)

Dziękuję jeszcze raz

pzdr

[#11] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Kokos, post #8

^ co Kokos rzekł.

Warto czasami Benedykcie postawić się w roli, której pewnikiem było się jakiś czas temu - zagubionego początkującego internauty, który nie jest do końca świadom co niektóre przyciski robią ;)

[#12] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Jeżeli masz problemy ze sobą to się zastanawiaj a nie odwalaj wielkiego moderatora.

[#13] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@AlaN, post #6

Ok, mea culpa... :(

[#14] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Bagheera, post #7

Planuję użyć CF jako hdd, a poprzez czytnik PCMCIA używać drugiej karty CF do wymiany danych z PC :)

[#15] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@(V)(I)mothe(P), post #9

Święta racja.

[#16] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Shoonay, post #11

Znaczy się - każdy "zagubiony początkujący internauta" automatycznie jest debilem? Bo to właśnie zdaje się sugerować Twój post. Benedykt przynajmniej potraktował biaxa jako równego sobie a nie jakąś ofiarę losu.
Sam nie wiem, co bardziej by mnie ubodło - zamknięcie przez Benedykta kolejnego wątku z informacją, że PPA ma coś takiego co nazywa się wyszukiwarka (jest nawet stosowny link), czy tłumaczenie jak jakiemuś opóźnionemu w rozwoju, po raz setny, tego co dwa, czy trzy wątki niżej w dziale, jest ze szczegółami opisane...
Poza tym biax siedzi na PPA co najmniej od roku, więc trudno nazwać go "początkującym".
No i tu dochodzimy do sedna - jaki jest sens zakładania kolejnego wątku o CF, gdy ten temat (w kilku wersjach) jest na samej górze, w spisie tematów działu?

[#17] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@APC74, post #16

Tak, jak najbardziej, oczywiście, przecież ja w każdym poście nazywam wszystkich uzytkowników PPA debilami, jeszcze sie nie domyśliłeś?
... nie czas już na codzienną dawkę nerwosolu? ;)



Ostatnia modyfikacja: 31.03.2009 13:38:02
[#18] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Shoonay, post #17

Dziękuję za przypomnienie, ale już brałem rano. :D

[#19] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@APC74, post #16

Ponoć kto pyta nie błądzi - nawet jak jest 100 postów na ten sam czy podobny temat...

Widzę że kolega ma zadatki na moderatora lub się stara - no pewnie wyplewić chwasty a ostanie się nam ino korzeń. (...) :P

Troszkę luzu by się przydało bo ostatnio to jakoś wszyscy nerwowi są i jak zwykle wszyscy wszystko wiedzą :P
[#20] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@(V)(I)mothe(P), post #19

Na pewno nie staram się zostać moderatorem, to najgorsza robota na portalu, jaką mogę sobie wyobrazić.
Chcę jedynie zwrócić waszą uwagę na fakt, że słowo pisane pozostawia odbiorcy duży wachlarz możliwych interpretacji. Wy widzicie w akcji z zamknięciem przez Benedykta wątku jedno, ja widzę coś innego.

[#21] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@(V)(I)mothe(P), post #19

To na pewno przez ten światowy kryzys. Wszystko drożeje (czynsz, woda, ścieki, prąd ...) a zarobki obniżają.
[#22] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@kmilota, post #21

a na końcu nastąpi Czas Białego Zimna i Białego Świata
i Wilcy po ulicach biegać będą
[#23] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@wali7, post #22

Nieprawda, ja bede :P

[#24] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@wali7, post #22

Dopiero jak wszyscy w Polsce ogłoszą upadłość, to może ktoś na górze otworzy oczy :)

Aaa. Zapomniałem. Ci co żyją z naszych podatków nie zbankrutują.
[#25] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Koyot1222, post #23

Koyot1222 napisał(a):

> Nieprawda, ja bede :P

Pracujesz może w zusie albo w skarbówce?
[#26] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@kmilota, post #24

e nie, ci od podatków też wtedy zbankrutują, bo zero pomnożone przez jakąkolwiek liczbę i tak da zero :)
[#27] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@wali7, post #22

i Wilcy po ulicach biegać będą

Nadzy, bezwstydni. ;)

[#28] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@MinisterQ, post #27

slonko swieci ..chodzmy na wodke :)

[#29] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@HOŁDYS, post #28

chyba na łódkę łowić na wódkę znaczy wędkę ;P
[#30] Re: Dziękuję Panu Dzibałowskiemu ...

@Benedykt Dziubałtowski, post #4

Benedykt, nic sie nie przejmuj. Walcz z dziadami.

PS. Do wszystkich pouczonych i niepouczonych: nie bierzcie sobie tego do siebie. ;) :P

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem