Wątek zamknięty
[#1] Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE czyli kto pali
Sorki, temat już zamknięty ale normalnie jak Benedykt kilkukrotnie pisał o paleniu to normalnie leżałem. Bo o ile pamiętam to na kilkudziesięciu zdjęciach to właśnie Benedykta widziałem jak wali faje wodną czy pali inne świnstwo. Tak więc zanim zaczniesz Benedykcie D. jechać po TC i pytać o palenie to rzuć to świnstwo bo znowu się pewnie zjarałeś i poczułeś faze. Natomiast wadzom PPA doradzam przemyślenie czy uprawnienia moderatora powinna mieć osoba, która publicznie obnosi się z paleniem zielska czy zabawą innymi ziółkami. I w razie problemów panie BD leć pan z pozwem GO GO GO No jaja normalnie
Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.
[#2] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE czyli kto pali

@AlbertS, post #1

Mnie nie zaskoczyło, że temat został zamknięty, bo to typowy sposób działania księdza.
Pisałem o tym w pierwszej wiadomości - że nie zostanę dopuszczony do głosu na tym portalu.
Czekam, czekam na efekty tej machiny prawnej.
Sam w tym momencie jestem namawiany o wniesienie sprawy w związku z nazywaniem mnie złodziejem.
Jednak nie jestem mściwy - najpierw chcę pokazać jak długo podwórko TC będzie istnieć ;)

Najważniejsze osiągnąłem: udowodniłem, że autorzy gier nic nie mają do działalności TC.
Pozostałych, po udowodnieniu, że to są prawdziwi właściciele, a nie podszywacze -> proszę o kontakt, jeśli chcecie, aby Wasze exeki zniknęły ze strony TC.

Żegnam Was Panowie - za kraty się nie wybieram, ale zaraz księciu przyjdzie temat zamknąć - jedynie na TC nie ma władzy, więc tak jak ksiądz sugerował - już mnie tu nie ma i tak jak zrobił to esial kasuję konto - cała administracja jest w porządku poza jednym burakiem.
A ja nie lubię buraków jak rządzą.

Dziękuję wszystkim, którzy się wstawili za mną i za TC.

Z wyrazami szacunku,
Anthrox

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 19:38:15 przez Anthrox\TC
[#3] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE czyli kto pali

@Anthrox\TC, post #2

Szczerze mówiąc wcale nie dziwię się twojemu rozgoryczeniu. Robisz wiele aby stare gry amigowe nie zaginęły, aby wciąż były dostępne, by mogły nadal bawić starych fanów i zainteresować potencjalne nowe osoby. Naprawdę nie każdemu chce się od razu kupować sprzęt czy walczyć z emulatorem żeby pograć sobie w kilku tytułów swojej młodości, takie wyjście do ludzi z tym projektem było świetnym pomysłem. I co dostajesz w zamian? Jakieś pozwy, obelgi czy inne głupoty. W imię czego? Chronienia jakichś śmiesznych (z punktu widzenia dzisiejszego rynku) gierek, na które ich twórcy czy wydawcy dawno lagę położyli i nawet o nich nie pamiętają? A może poszło o to, że PPA chciało być jedynym serwisem który udostępnia te gry? Jakkolwiek by nie było, tak się pamięci o Amidze nie podtrzyma. Właśnie to co proponuje sobą TC - wyjście do ludzi, pokazywanie im tego całego dobrodziejstwa kulturowego może podtrzymać pamięć o tym komputerze; nie zaś fanatyczne chronienie każdej jednej zaplutej gierki finansowo nie wartej dziś nawet jednego piwa i zamykanie się z tym we własnym getcie. I na zakończenie: Benedykt napisał gdzieś, że prawa trzeba przestrzegać. Otóż nie mój drogi: prawo należy umiejętnie interpretować, a nie ślepo wyznawać i się nim zasłaniać (u niektórych tutaj momentami sięga to wręcz do granic absurdu), zaś w przypadku bardzo głupiego prawa należy walczyć o jego zmianę.
Coraz mniej mi się tu podoba - polskie środowisko amigowe jest do cna zepsute, zadufane w sobie i ma zapędy na jakiś ruch fanatyków obrony... No właśnie, czego? Zaczynam żałować że utworzyłem tu konto, w przeciwieństwie do np. Atari Online. Polscy atarowcy są o wiele bardziej wyluzowani i otwarci na świat. Może dlatego mają tam na forum kilkukrotnie więcej użytkowników niż tu, a scena atarowa kwitnie w najlepsze niemal co tydzień racząc nas jakimiś nowymi produktami.


Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 20:12:50 przez cpt. Misumaru Tenchi
[#4] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE czyli kto pali

@cpt. Misumaru Tenchi, post #3

@cpt. Misumaru Tenchi.. tylko tyle.. Święta Prawda..!!
[#5] Re: Franko Uncensored i Draggy and Crocco - EXE czyli kto pali

@AlbertS, post #1

Zamknięcie wątku miało na celu dalszej jego niekontynuowanie. Ban na tydzień.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem