[#1] Vesalia.de termin realizacji zamówienia
Witam

19.11.2012 Złożyłem takie zamówienie 1 pcs Bundle: Subway USB-Controller + ISDN Surfer na sumę 145.50 EUR . Po jakimś czasie otrzymałem taki link: https://www.vesalia.de/?V82c065a52130746341c19490e575354515b51064042510 i od tamtego czasu nic się nie zmieniło a mój mail z zapytaniem co się dzieje z realizacja zamówienia pozostał od tygodnia bez odpowiedzi . . . Teraz mam kilka pytań: Czy ktoś miał już z nimi taką batalię za sobą i wie jak rozwiązać problem ? Płaciłem przelewem bankowym przez mbank czy w razie czego mam szansę na odzyskanie pieniędzy ?

Pozdrawiam
[#2] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #1

@ nic nie dają trzeba dzwonić
[#3] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #1

Ja dostałem za to jako jeden z pierwszych. Obstawiam (ale to tylko moje ciche założenie), że się przeliczyli, sprzedali więcej niż mieli i teraz muszą kombinować. Słyszałem, że mieli wcześniej takie akcje.
[#4] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #1

Vesalia jest trochę dziwna. Ja wcześniej dokonałem dokonałem zakupu Subway gdy nie był dostępny, ale sklep przyjął to zamówienie jako rezerwację. Dostałem informację, że w momencie osiągalności towaru dostanę fakturę do zapłacenia no i oczywiście sprzęt. Jak myślicie otrzymałem chociaż jedną rzecz ?
[#5] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@posylus, post #4

No tak tylko że ja zapłaciłem za towar gdy był na stanie. Kiedy składałem zamówienie oraz jeszcze następnego dnia były dostępne 3 sztuki bundle .
[#6] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@Dorian3d, post #2

Nadal nie ma odzewu z ich strony, nie odpowiadają na maile ! Nie gadam po niemiecku niestety dlatego telefon raczej odpada . . .
[#7] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #6

Jeżeli płaciłbyś przez PayPal to mógłbyś rozpocząć procedurę reklamacyjną.
[#8] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #6

A po angielsku nie gadajo?
[#9] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@stachu100, post #7

Tylko nie zwlekaj za długo, bo jest na to chyba 45 dni...
[#10] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@stachu100, post #7

Zapłaciłem przelewem przez mbank . Wysłałem dwa maile w języku przypominającym Angielski :) oraz przypomniałem się na facebooku w profilu vesalia.de - zero odzewu.
[#11] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #10

Zara załatwimy, czekaj no OK
[#12] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@_arti, post #11

Czy coś się wyjaśniło w sprawie tego zamówienia. pytam bo chciałem coś od nich kupić i...
podchodzę do tego z pewną dozą nieśmiałości, jakieś info mile widziane.
[#13] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@Radek_Cz, post #12

Nigdy nie miałem problemów, z tym sklepem. Zawsze wszystko solidnie i na czas. A robiłem z 10 zamówień.
[#14] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@sand, post #13

Ja zamawialem z 10 razy u nich i raz pech chcial ze czekalem ponad miesiąc...
Napisali jednak że mają problem z własnym poddostawcą i po dodatkowym tygodniu wysłali...
Grzeczny email z mojej strony ponaglający ich wtedy wystarczyl.
[#15] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@Radek_Cz, post #12

Karta jedzie do właściciela, z tego co wiem. Co prawda, dopiero po moich trzech telefonach do gościa ale chyba się udało OK
[#16] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@_arti, post #15

Dziękuję wam za wieści, wolałem zapytać najpierw niż w pakować się w jakiś kilkumiesięczny remanent :P
[#17] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@Radek_Cz, post #12

Tylko i wyłącznie płać przez PAYPAL ! Wejdź na profil vesalia.de na facebooku parę osób tam im nabluzgało . Moje obydwa maile zignorowali, wpis na facebooku po prostu wykasowali nie odpowiadając na moje pytanie. Ja paczkę dostałem ale jest na drugim mieszkaniu więc jutro Wam napiszę co i jak .
[#18] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #17

Przesyłka dotarła OK Dzisiaj już nie dam rady przetestować ale mam to co zamówiłem z tym że bez rachunku oraz gwarancji . . .
[#19] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #18

Chmmmmmm....
Dziwne że bez rachunku. Ja kupowałem tam kilka razy i rachunek zawsze dostałem.
Wiadomo że dowód zakupu jest potrzebny przy ew. reklamacji.
[#20] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #18

Ja też nie dostałem rachunku ani gwarancji. Tylko instrukcję obsługi.
[#21] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@PrzemasIII, post #1

Mam pytanie... Ktoś kupował coś w VESALII nie dawno ? Chciałem coś kupić, a nie chcę się naciąć.

Dzięki
[#22] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@Hubez, post #21

Kupilem miesiąc temu. Odpowiedz na następny dzień, wysyłka za 2 dni. Więc w miarę szybko jak na amigowe standardy.
[#23] Re: Vesalia.de termin realizacji zamówienia

@sand, post #22

Towar otrzymałem - potwierdzam bardzo wysoką jakość działania sklepu ,jak i samego towaru.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem