[#1] Atarens na amibay
Mam nadzieję że to się wyjaśni, bo trochę żenujące jest gdy się widzi takie coś z Poland pod xywką.
Nie chcę piętnować gościa, bo nie wiem właściwie co się dzieje - może siła wyższa, ale nie wygląda to dobrze.
[#2] Re: Atarens na amibay

@Radek_Cz, post #1

No nieźle. Ale atarens jest dosyć znany, więc dziwna sprawa. Z drugiej strony jeśli kupujący byli z daleka to paczka może długo iść, szczególnie ekonomiczna, więc może to się wyjaśni.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 23:02:12 przez Tom3k
[#3] Re: Atarens na amibay

@Tom3k, post #2

Ale atarens jest dosyć znany w środowisku
Właśnie dlatego piszę, może ktoś ma jakieś informacje które oczyszczą atmosferę i zachowają dobre imię, nie tylko jego ale nas wszystkich.
[#4] Re: Atarens na amibay

@Radek_Cz, post #3

zachowają dobre imię, nie tylko jego ale nas wszystkich.

Ja bym nie rozciągał tego na wszystkich.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 23:11:20 przez Tom3k
[#5] Re: Atarens na amibay

@Tom3k, post #2

Moje paczki ekonomiczne nie szły dłużej niż 18 dni...
Ciężko powiedzieć co może się dziać :/
[#6] Re: Atarens na amibay

@Tom Rain, post #5

Ja kiedyś wysyłałem do Australii drogą morską i potrafiły iść ok. 2 miesięcy, a to i tak było szybko (mogą iść znacznie dłużej). Ale to szczególny przypadek, jak wysyła się bliżej to fakt - kilka, maks. kilkanaście dni. Lepiej, żeby Atarens wyjaśnił sprawę.

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2013 23:19:24 przez Tom3k
[#7] Re: Atarens na amibay

@Tom Rain, post #5

gość o takim nicku kupił odemnie Blizzarda MK3
[#8] Re: Atarens na amibay

@sebbb, post #7

Wszystko wyjaśnione.
Paczki z mojej winy szły długo.

Jedynie jeden kupujący twierdzi że towar otrzymał niesprawny co jest nieprawdą.
Czasem mogę mieć problem z wysyłką ale co jak co, nie zdażyło się żebym sprzedał komuś coś niezgodnego z opisem. Kupujący jest z dorobkiem 0 komentarzy więc zobaczymy jak się potoczy spór. Ja chcę towar spowrotem i zwracam mu pieniądze. Chyba że przestanie kłamać i odszczeka.

wątek można zamknąć
[#9] Re: Atarens na amibay

@atarens, post #8

No i dobrze że dobrze się skończyło. Myślę że w tym wypadku zadziałało stare przekonanie o
"barbarzyńcach ze wschodu" - podgrzewane dodatkowo długą dostawą.
[#10] Re: Atarens na amibay

@atarens, post #8

Dobrze, że żyjesz, bo już się martwiliśmy o Ciebie (pomimo ksywki i loga w awatarze ;) ) :D
[#11] Re: Atarens na amibay

@atarens, post #8

Super, że wszystko dobrze się skończyło OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem