Wątek zamknięty
[#1] UWAGA psychopata z Amiga!!
To jest juz jakas choroba

"To moja prywatna wypieszczona Amiga o której dużo wiem, a nie szrot przytargany z niemieckiej wystawki. Nie jestem handlarzem tylko prywatnym miłośnikiem Amigi… na którą braknie mi czasu."

Ja pie.... kwintesencja amigowania - brak slow. zombie
[#2] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

To raczej efekt tego co na Allegro wyprawia grupa mistrzów sprzedawania amigowego szrotu... Inna sprawa, że cena lekko z kosmosu i chyba za tyle gość nie sprzeda.
[#3] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

A pisałem niedawno w którymś wątku, że ceny prawie gołych Amig 1200 powoli przekraczają ceny Amig 3 i 4000.
[#4] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

A tam od razu psychopata. Może cytat który przytoczyłeś brzmi trochę "nienormalnie" ale trzeba się z chłopem zgodzić że sporo szrotu lata po allegro i to w cenach (które windują coraz wyżej) z kosmosu.

Jedno jest pewne. Moda na retro prędzej czy później się skończy a tylko wierni Amigowcy pozostaną :)

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 13:19:36 przez Barracudo
[#5] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

Bardzo się zezłościłeś, zdenerwowałeś? pomysł A może to ogłoszenie źle wpłynie na twoje życie? pomysł A może to szeptanka? pomysł
Jak sprzeda za tą cenę, to będzie potwierdzenie, że cena była ok pomysł
[#6] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@parallax, post #5

Rozumiem, ze inspiracja autorow do napisania tej gry byles Ty pomysł
[#7] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #6

Polacy często odgapiali niestety pomysł
[#8] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

Nazywanie psychopatą (wiesz w ogóle co to znaczy?) kogoś, tylko dlatego, że wystawił na Allegro Amigę po zawyżonej (i owszem, nieco abstrakcyjnej) cenie? Oj, słabe... Nie chcesz, nie kupuj - mamy wolny kraj.

Sprzedawców, którzy wystawiają na Allegro maluchy 126p za 25 tysięcy też tak nazwiesz? A może wprowadzimy ceny towarów odgórnie regulowane jakąś ustawą jak w poprzednim ustroju?

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 14:31:41 przez slay
[#9] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

Śmiechowy wątek.
[#10] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@slay, post #8

Sprzedawcow, ktorzy wystawiaja na Allegro maluchy 126p za 25 tys nazywam po prostu debilami.
Nasz Fiat 126p poszedl za 1500zl i uwazam to za cene jak najbardziej adekwatna do tego pojazdu. Jak jakis DEBIL chce za niego 25 tys to powinien udac sie raczej w pierwszej kolejnosci do szpitala a dopiero pozniej na allegro.

p.s.
Jak ci sie cos nie podoba to nie czytaj (w koncu mamy wolny kraj) i napisz do UOKiK (o ile wiesz co to za instytucja) zeby wprowadzili cenzure na komentowanie debilow na allegro OK
[#11] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

Tam cała banda psychopatów jest. Wystarczy wyświetlić aukcje rozpoczęte 24 godziny temu i ustawić wyświetlanie od najwyższej ceny.
Atari 1040 za 999zł - jedyne na Allegro. Poniżej to samo Atari za 599 zł. Amiga 600 z dyskiem twardym za 650 zł, super karta MIDI za 400 zł. Prawdopodobnie bezużyteczna bo trzeba znaleźć sprzęt do którego to pasuje, pyta główna do A600 za 180 zł. Itd. itp. etc.
[#12] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

Rzadko interesują mnie takie tematy, ale typ z allegro jest idiotą skąd on wziął taką cenę?
Ktoś może tu oszacować ile to powinno kosztować? 500-700?
[#13] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@groovebox, post #12

Każdy wycenia sobie jak mu się podoba, co cie to interesuje pomysł
[#14] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@parallax, post #13

mnie interesuje, bo chciałbym mieć kiedyś jeszcze raz A1200.

ps. Ty jesteś taki głupi, czy tylko tak wyglądasz?
[#15] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@groovebox, post #12

Od kiedy to można określić współczynnik inteligencji po cenie jaką sobie za coś ktoś życzy?

A nie zastanowiło Ciebie, że są tacy, którzy specjalnie wystawiają za taką cenę, a potem patrzą po forach jak marionetki tańczą jak im się zagra (a jak się sprzeda, to inna sprawa). Swego czasu Hołdys wystawiał specjalnie takie aukcje, które wywoływały zamieszki na ppa. Czy on był idiotą? Chyba na odwrót.
[#16] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@sanjyuubi, post #15

Zamieszki to wywoływała taka jedna parodia moderatora, ceny Hołdysa wywoływały dyskusję i pokazywały przy okazji kto byłby chętny za wprowadzeniem cenzury na PPA.


Pozdrawiam
[#17] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@groovebox, post #14

Nie stać cię? pech...
[#18] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@groovebox, post #14

Żałosny jesteś
[#19] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@groovebox, post #12

HDD - 50 zl
Ram - 250 zl
kabel - 15 zl
Myszka - 30 zl
Joystick - 30 zl
Dyskietki - 0 zl
Amiga - 400 zl

Razem okolo 800 zl
[#20] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@Andrzej Drozd, post #19

I gitarra, takiej odpowiedzi oczekiwałem.

ThX
[#21] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@Andrzej Drozd, post #19

Dusza - bezcenna pomysł

No, ale tyż trza wycenić

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 17:21:01 przez parallax
[#22] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

Doliczona bezcenna wartość sentymentalna.
[#23] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

http://www.ebay.pl/itm/Amiga-1200-4-gig-CF-Card-6meg-ram-Boxd-omplete-System-manuals-software-joystik-/121480732133?pt=UK_VintageComputing_RL&hash=item1c48d0dde5

ta sama ceba, za to box, cf i wiecej ramu :)
[#24] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@selur, post #1

cena jest dobra dla sprzedawcy
ja jestem tego zdania nie chcesz nie kupujesz
Mógł sobie wstawić za 2 miliony jego sprawa
link
[#25] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@groovebox, post #20

Ja swoją wystawię za 5000 i co ci do tego
[#26] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@sebbb, post #25

Jak to co, mu się pośmiejemy z wystawiającego a ludzie z mentalnością komunistów będą tęsknie wspominać cenzurę która kiedyś zabraniała się śmiać z tematów niezgodnych z linią partii.


Pozdrawiam
[#27] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@sebbb, post #25

Czasami mi się wydaje, że ktoś po prostu próbuje zwrócić na siebie uwagę jak niesforne dziecko. Stąd takie tematy. A poza, tym Polak-maruda malkontenctwo ma we krwi ;)
[#28] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@parallax, post #18

Bo??
[#29] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@Shredder, post #28

bo?
żałosny jest też na ż jak żaba , a kolega zna tylko wyrazy na tę literę. Sorki parralax mnie rozwalił jak zwykle, ale kto wie, może moja teoria z literą ż to właśnie to

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2014 22:46:34 przez Ender
[#30] Re: UWAGA psychopata z Amiga!!

@RadoslawF, post #26

Widzę że Polacy się nigdy nie wyleczą...
Ceny regulowane kiedyś były, dziś mamy coś takiego jak wolny rynek. Więc cena tego przedmiotu jest jak najbardziej dobra. Inna sprawa że niektórych po prostu nie stać. A ceny Amig bedą tylko rosły bo ich nie przybywa, ale znikają.
Moda na retro nie minie niestety. Dla wielu ludzi retro to nawet lokata kapitału...

Sam widziałem zakończoną aukcję na wypaśną A 4000T gdzie cena zamknęłła się na 6900 funtów...a licytujących było prawie 20-stu....

Cenę zawsze ustala sprzedający OK Najwyżej zawęzył sobie grono kupujących...ok, racja
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem