[#1] Probkujemy?
klik cena sprzed 2 miesiecy 350zl.
Czyli po nowym roku mozna sie spodziewac jakies 700zl.

A tu okazja. Jedyne... zombie

No prosze a jednak to nie zbieg okolicznosci. W koncu swieta ida i trzeba swietowac Ach ten swiateczny czas czarodziej
[#2] Re: Probkujemy?

@selur, post #1

Ceny normalne. Przynajmniej taniej niż na ebay.
Myślę cały czas nad ppc, ale co będzie jeśli po miesiącu karta padnie?
[#3] Re: Probkujemy?

@_Skiba, post #2

Ja do tego alegrowicza napisałem miło (allegrowicz tez bardzo miły) i faktycznie to jest normalna cena szczególnie biorąc pod uwagę portale zagraniczne.
Sam byłem zdziwiony w porównaniu do tego co jest np w retroami.

Taki rynek
[#4] Re: Probkujemy?

@_Skiba, post #2

ale co będzie jeśli po miesiącu karta padnie?

W takim przypadku plucie sobie w brodę oraz głośne wypowiadanie słów powszechnie uważanych za obelżywe będzie uzasadnione.
[#5] Re: Probkujemy?

@selur, post #1

[#6] Re: Probkujemy?

@lysyzastary, post #5

Identyczne są na Allegro po 50 zł, a podobne, ale z innym chipem po 30... Jakoś po ilości dostępnych nie widać, żeby się kończyły.
[#7] Re: Probkujemy?

@Krashan, post #6

Ja taki mam, kupiony za 39 zł na allegro. Z A1200 działa rewelacyjnie, jedyna wada to dioda HDD świecąca non stop.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2014 13:52:05 przez chicago

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2014 13:52:31 przez chicago
[#8] Re: Probkujemy?

@chicago, post #7

"dioda HDD świecąca non stop"

To tak jak niektore CF w A600. Wlasnie nie wiem co jest przyczyna tego zjawiska.
[#9] Re: Probkujemy?

@selur, post #8

Przyczyną jest niedopasowanie sygnału na pinie 39 złącza IDE.
Można sobie z tym poradzić przy użyciu skalpera i jednej diodki 1N4148.
[#10] Re: Probkujemy?

@selur, post #8

W przypadku niektórych tanich adapterów CF wystarczy podlutować jedn sygnał (5 minut roboty dla lajkonika w lutowaniu, takiego jak ja).
[#11] Re: Probkujemy?

@BULI, post #10

Jarob, Buli możecie proszę rozwinąć albo jakieś linki zapodać? Może w końcu sam coś lutownicą zrobię, zamiast sprzęt wiecznie gdzieś odsyłać
[#12] Re: Probkujemy?

@lysyzastary, post #11

[#13] Re: Probkujemy?

@_Skiba, post #2

Jeżeli miałbym kupować PPC pod AOS 4.x to tylko SAM440/460, Cyrus, a nie do starej Amigi. Jeżeli pod nasz system to sam wiesz. PPC w klasyku nie ma sensu dzisiaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem