[#31] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@ZbyniuR, post #29

Anglojęzyczni mówią na nią tank mouse.
[#32] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@codi, post #31

Cała ta dyskusja jest bez sensu. A500 jest większa, więc to ją czyni automatycznie lepszą i piękniejszą - tylko głupiec będzie polemizował z faktami. Dodatkowo ja mam A500 i to już raczej ucina wszelkie dyskusje.

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 07:10:13 przez wieczor
[#33] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@wieczor, post #32

Dla mnie każda amiga w oryginalnej obudowie jest piękna bez względu czy to czy jest to 500 , 600, 1200 itd.

Moja pierwsza była 500 za dzieciaka i dlatego obcowanie z tym sprzętem jest dla mnie wyjątkowe ze względu na wspomnienia.
[#34] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@wieczor, post #32

To piszesz, że cała ta dyskusja jest bez sensu jednocześnie dolewając oliwy do ognia narzucając innym swoje zdanie odnośnie A500... Musisz być taki dojrzały w swoim gimnazjum. Pindole też sobie porównujecie z kolegami w szkolnym szalecie ? Czekaj ! Pozwól mi zgadnąć... Masz naj...
W miejsce kropek możesz wstawić dowolne określnie ze swojej Ami
[#35] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@charon, post #34

A teraz jeszcze raz przeczytaj jego post, z uśmieszkiem na końcu w domyśle. Odbiór zupełnie inny, nie? ;)
[#36] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@teh_KaiN, post #35

...ale uśmieszku nie było.
Przeczytaj jego post po raz kolejny z dupą i cyckami na końcu na końcu w domyśle :)
Odbiór jak to odbiór... zależy od anteny a troll i tak zostanie trollem
[#37] Re: Tylko gimbaza kocha obudowę A600!

@Vato, post #36

Oryginalnie był uśmieszek, ale po namyśle usunąłem bo nikt by się nie złapał - trolling is a art :)

A moja wypowiedź to takie podsumowanie tego wątku, który ma tyle sensu, co zawarte w niej argumenty. Nudzi się Wam, co? ;)

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 19:59:30 przez wieczor
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem