[#31] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@Dorian3d, post #30

Bardzo mi się podoba Twoja odpowiedź Dorian3D, co to za temat wątku? nie lepiej pomyśleć teraz o nowych obudowach tower dla Amigi?? Na pewno nie zabrakło by wielu chetnych...ja z chęcią bym nabył taką przezroczystą towerkę do Amigi szeroki uśmiech
[#32] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@pat999, post #31

Są przezroczyste do PC, tylną ściankę z odpowiednio kolorystycznie dobranej plexi wykonać i po sprawie.
[#33] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@Ender, post #32

Ale tak całkiem na poważnie to można by było pomyśleć nad nowymi obudowami tower dla Amigi
[#34] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@pat999, post #33

To już lepiej wcielić w życie projekt obudowy takiej wzorowanej na A500 z CD ROM (czarna) była kiedyś fotka w necie. Wystarczyłoby, żeby Elbox swoją dawną obudowę znów sprzedawał i do tego w cenie obudowy PC.

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 16:16:43 przez Ender
[#35] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@Ender, post #34

Obawiam się, że Elbox po prostu kupował jakąś partię pecetycznych obudów tower, a następnie dokonywał odpowiednich przeróbek. Obecnie zapotrzebowanie jest na tyle małe, że po prostu nie opłaca im się po raz kolejny robić takiej akcji (tym bardziej, że robotę trzeba wykonywać od nowa - przeróbka tylniej ścianki, punktów montażowych do płyty, zasilacza...)
[#36] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@_arti, post #23

Mnie się wydaje że przezroczyste obudowy robią wrażenie na tych co nie mają odwagi złapać za śrubokręt by zobaczyć co jest w środku, choć ani to ładne ani oryginalne.

Ale przezroczysta płyta główna to by dopiero było coś nowego, no i szacun w środowisku.

Zrobić akwarium? - hmmm, to czemu nie terrarium albo mrowisko?

Ale żeby nie było, ja tam wszystko rozumiem. jedni cenią w aucie to że można nim dojechać we fajne miejsce, inni to że można poczuć przeciążenia a jeszcze inni wolą podnieść maskę i gapić się albo rozkręcać lub słuchać jak warczy godzinami. Jak widać do komputera można mieć podobne podejście, jedni się jarają tym co na ekranie a inni tym co pod nim.
[#37] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@ZbyniuR, post #36

Raz jeszcze: De gustibus non est disputandum!
[#38] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@wali7, post #37

...chyba że o swoich
[#39] Re: Po co ludziom przezroczyste obudowy?

@recedent, post #35

Obawiam się, że Elbox po prostu kupował jakąś partię pecetycznych obudów tower, a następnie dokonywał odpowiednich przeróbek.

Dokładnie tak, miałem swego czasu Amigę 4000 D przełożoną dokładnie do takiej samej wieży jak ta Elboksu, kupionej jako pecetowa. Oczywiście też dokonałem odpowiednich przeróbek...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem