[#1] Kontakt
Witam !
Miałem kupić A 500 od kolegi z forum ale oczywiście pech. Kolega czasludzicienia1 nie odpisuje na moje PW. Czy ma ktoś jakieś namiary na Pana Ariela oprócz PW i mail ?
[#2] Re: Kontakt

@Rin2, post #1

Forum dotyczące spraw związanych z naszym portalem. Wasze opinie i tym podobne.

Napisał "aż" 9 postów w ciągu półtorej roku

http://www.ppa.pl/uzytkownicy/6193/wypowiedzi

Powodzenia!!!


Ostatnia aktualizacja: 29.04.2016 23:14:06 przez Vato
[#3] Re: Kontakt

@Vato, post #2

Czyli rozumiem że
nie ma na co liczyć.
Dzięki. Bo bym pisał bez końca
[#4] Re: Kontakt

@Rin2, post #1

Chyba znalazłem "twoją" A500
[#5] Re: Kontakt

@movin, post #4

Jakiś skladak. Czerwona dioda i duza blacha z napisem Commodore - pierwsze raz widze takie zestawienie.

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 15:28:05 przez robertos231
[#6] Re: Kontakt

@Rin2, post #3

A czy zrobiłeś przelew?
[#7] Re: Kontakt

@Rin2, post #1

Ze zdjęcia, które zamiescił w aukcji widzę, że nie pokwapił się nawet o dobranie przycisku do tej stacji i jej wypoziomowanie, za to brutalnie wyrżnął fragment obudowy. Dla mnie byłby to deal-breaker.



Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 20:35:58 przez F7sus4
[#8] Re: Kontakt

@Rin2, post #1

Piszę tutaj ale mój wpis dotyczy w równej mierze wątku o userze który miał 1 ogłoszenie i kilka ignorów.
Tam zrobił się burdel bo jeden zgrywus wykorzystał błąd w skrypcie i poszła lawina ignorów...
Chodziło o ludzi którzy rejestrują się na ppa aby za półdarmo wyhaczyć sprzęcik i opchnąć na alle a przy okazji zwiększyć liczbę wejść na swoją aukcję ot tak podrzucając linka w "ciekawostkach aukcyjnych"
Szalejące ceny sprzętu zachęcają takie hieny.
Nie chcę nikogo oczerniać, ale akurat wątek Pana Ariela przykuł moją uwagę bo user czasludzicienia1 ustalał transakcję z innym forumowiczem a następnie puścił towar na alle (sam tą aukcję podlinkowałem)
Teraz patrzę na jego posty i widzę, że stoi w każdej sprzętowej kolejce po hardware nie mając żadnej Amigi widocznej "na stanie".
Bo ja wiem, może kładzie je na półkę

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2016 16:31:27 przez movin
[#9] Re: Kontakt

@movin, post #8

Jeszcze trochę, to pierwszeństwo kupna sprzętu będą mieli stali forumowicze z dorobkiem dla których Amiga znaczy coś więcej niż "tu kupie, tam sprzedam aby 50,- do przodu" bo nie o to tu chodzi.
Ale spokojnie, jest na to sposób, jedna partia na pół roku
Stali forumowicze wiedzą gdzie uderzać.
[#10] Re: Kontakt

@Architect1200, post #9

Tego chyba nie zrobisz bo połowa forum na Ciebie liczy w kwestii usprawnienia sprzętu , a tak właściwie to chciałem podziękować za adaptery do A500 które już dotarły z gratisem.
[#11] Re: Kontakt

@Api, post #10

Have fun ! szeroki uśmiech
[#12] Re: Kontakt

@movin, post #4

Mój błąd, był chwilowy brak kontaktu ze mną, za co przepraszam i głupio mi. Amiga 500, którą pokazałeś nie chciałem sprzedać koledze Rin2, tamta miała być z BOXem, tą którą pokazałeś w takim stanie kupiłem (nie zdziwiłbym się po tym co wyczytałem na forum, że pewnie od kogoś stąd), do tego nie ukrywałem przeróbki, zdjęcie które ukazuje się na forum o tym nawet świadczy. Dziwnym też przypadkiem jest na tym forum, że wszystkich od handlarzy wyzywacie, po prostu miałem 4 amigi 500, jedną najładniejszą chciałem zostawić, resztę sprzedać by zrobić trochę miejsca na coś nowego. Amigi, które kładę na półkę - za chwilę uzupełnię "na stan"
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem