[#1] kontakt z bitberry
Witajcie.
Chciałbym was zapytać czy w ciągu ostatniego miesiąca ktoś z was miał kontakt z firmą bitberry.pl?
Zamawiałem u nich koszulkę z własnym nadrukiem i 6 lutego kontakt się nagle urwał. Od tamtego czasu nie odpisują na mejle. Byłbym zadzwonił, ale e-mail to jedyny kontakt do nich.
[#2] Re: kontakt z bitberry

@R-Tea, post #1

Sproboj wyslac wiadomosc prywatna do Acemana tu na PPA.
[#3] Re: kontakt z bitberry

@Phibrizzo, post #2

Dzięki. Nie wiedziałem.
Ostatnia wizyta na PPA to 10 marca, więc odzew powinien być.
[#4] kontakt z bitberry

@R-Tea, post #1

Wracam do tematu, bo systuacja się powtórzyła. Tym razem znacznie bardziej radykalnie, bo 10 lipca 2018 zapłaciłem za nadruk na koszulkach. Koszulki wysłałem przed zrobieniem przelewu. Zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Sporo czekałem. 7 sierpnia dostałem info o trudnościach z farbą. 28 sierpnia natomiast, że ich dostawca materiałów zrezygnował z współpracy, i że na początku września zrealizują moje zamówienie. I to był ostatni kontakt z ich strony.
Posłałem jeszcze parę mejli z pytaniem. Ostatni 13 października, ale bez odzewu. Wczoraj ok 13-tej posłałem też pytanie przez skrzynkę PPA do AceMana, ale na razie też się nie odezwał.
Nie mam do nich innego kontaktu.
Nie wiem co dalej robić.
[#5] Re: kontakt z bitberry

@R-Tea, post #4

Zaraz odpiszę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem