Wątek zamknięty
[#1] Mono - ktoś ma kontkat lub wie, co z nim? 10+ lat naprawia mi PPC.
Chodzi o Mono z Łodzi. Jakieś kilkanaście lat temu wysłałem mu Blizzarda PPC (A1200) do naprawy (AFAIR pamięć flash padła i trzeba było przelutować). Teraz nie pamiętam, kiedy dokładnie. Trochę to trwało, wyjaśnił, że niechcący coś więcej popsuł i musi sam pokryć koszt. O ile pamiętam to albo chwilowo nie miał na to kasy, albo tego elementu musiał szukać online. W międzyczasie kontakt się urwał, a ja zostałem z samym BVision PPC.

Latka lecą, chcę się pobawić A1200 + PPC + BVision, czyli zestawem, który zbudowałem, i który mi się należy jak psu buda. :) W międzyczasie ceny PPC poszybowały, więc nie mam zamiaru kupować nowej, skoro tamta jest do naprawienia. Zmieniając któryś raz aparat tel. utraciłem też nr tel. do Mono.

Przypomniało mi się o sprawie teraz kiedy akurat nie jestem zajęty, więc póki pamiętam to zakładam ten wątek. Proszę o jakieś wieści na priv w razie gdyby tego wymagały.

Mono, jak to czytasz to napisz na priv.

Obecnie to ja sobie sam taką kartę mogę naprawić. ;)

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 01:33:27 przez CJ Warlock
[#2] Re: Mono - ktoś ma kontkat lub wie, co z nim? 10+ lat naprawia mi PPC.

@CJ Warlock, post #1

Korzystając z czasu na relaks przy filmie postanowiłem pogooglować i odnalazłem kontakt mailowy do Mono. Trochę trwało zanim przypomniałem sobie jego imię. ;)

Zatem temat nieaktualny, no chyba, że ktoś ma aktualny nr tel. do niego, choć wątpię by ktoś mi podał ot tak bo napisałem tego posta (hint: można spytać Mono o zgodę na podanie nru). ;)

Jak się dogadam to temat będzie do skasowania.
[#3] Re: Mono - ktoś ma kontkat lub wie, co z nim? 10+ lat naprawia mi PPC.

@CJ Warlock, post #2

Daj znać jak zakończyła się sprawa ok, racja
[#4] Re: Mono - ktoś ma kontkat lub wie, co z nim? 10+ lat naprawia mi PPC.

@CJ Warlock, post #1

Rozumiem że teraz wszystkie sprawy prywatne będa załatwiane na forum publicznym ?
Taki prywatny bicz
[#5] Re: Mono - ktoś ma kontkat lub wie, co z nim? 10+ lat naprawia mi PPC.

@AmigaPL, post #4

Gdzie miał niby napisać jak nie miał kontaktu do Mońka?
[#6] Re: Mono - ktoś ma kontkat lub wie, co z nim? 10+ lat naprawia mi PPC.

@AmigaPL, post #4

Najmocniej przepraszam jeśli uraziłem czyjeś wartości. :)

Objaśniam, bo zabrakło takiej asekuracji w moim poście, że jak najbardziej lubię Mono i w drugą stronę też tak jest, a więc chodziło mi wyłącznie o nr tel. FB nie mam i nie zamierzam zakładać. :) Sorry, jeśli za bardzo się rozpisalem, ale uznałem, że jak nie napiszę wiarygodnie, o co chodzi to nikt mi ot tak prywatnego nru tel. nie poda, bo należy szanować prywatność takich danych. Jakiekolwiek pranie czegokolwiek odpada calkowicie.

Odnalazłem kontakt mailowy, tylko musiałem sobie przypomnieć zwykłe imię i nazwisko Mono, bo jak to bywa w naszym środowisku (czy na demoscenie) - zawsze używa się ksyw i kto by pamiętał imiona. :) Dalej sobie poradzę.

Najwidoczniej temat wymagał z mojej strony tylko tego (no, i żeby mi się przypomniało jak mam czas, a nie jak jestem zajęty zdala od kompa), a nie wątku na forum. Pospieszyłem się, umiem się przyznać. ;)

Edit: Napisałem w dziale "Pręgierz" tylko dlatego, że gdzie indziej? Amiga? Musiałby moderator potem przenosić wątek. Zastanawiałem się dokładnie 2 minuty, jaki dział dobrać. ;) Wybór na bazie obserwacji zawartości.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2018 16:38:20 przez CJ Warlock
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem