[#1] Adapter dual CF na IDE
Witam.
Kupiłem w sierpniu ubiegłego roku adapter na 2 kary CF aby łatwo przegrywać dane z karty na kartę.
Adapter przyszedł po około miesiącu -bo czekają na dostawę t czekałem.
Jednak przyszedł bez bocznych szyn mocujących. Proponowali zwrot albo obniżenie ceny.
Ja uparłem się aby uzupełnili o brakujące elementy więc zaproponowali abym odesłał a oni przekażą do dystrybutora w celu rozpatrzenia reklamacji.
Wysłałem kilka dni po sylwestrze doszło do nich i 25 stycznia miałem od nich ostatnia odpowiedz spór trwa do tej pory i jak podrukuje wszystko to pójdę chyba na Policję złożyć sprawę o oszustwo.
Tymi adapterami już nie handlują ale maja inne przedmioty w ilościach nawet 99 99 sztuk i tak mnie korci aby to "kupić" żeby im nabiło tłustą prowizję dla Allegro.
Co ciekawe kupiłem nie tak dawno ten sam adapter od innego allegrowicza i sytuacja jest identyczna - w tej partii adapterów nie otrzymaliśmy sanek mocujących.
Więc dobra rada przed zakupem upewnijcie się us przedawni czy ma te nieszczęsne sanki jak nie chcecie lepić na taśmie dwustronnej czy drukować.
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2018 00:06:17 przez ted
[#2] Re: Adapter dual CF na IDE

@ted, post #1

Możesz zalinkowac jak to wygląda? W sumie szukam czegoś takiego.
[#3] Re: Adapter dual CF na IDE

@ted, post #1

No sam się na to naciąłem. Też czekałem ponad miesiąc i metalowych saneczek nie było, a szukałem czegoś, żeby dało się przykręcić do standardowych sanek w A600.
[#4] Re: Adapter dual CF na IDE

@ted, post #1

Bo po co kupujesz u pośredników na Allegro jak wiadomo, że to samo masz na aliexpress czy innej alibabie taniej.
Aliexpress ma podobne procedury reklamacji.
Często oddają nawet całą kasę byle zamknąć spór na korzyść klienta.

Upierasz się o jakieś mocowanie hehe!
Jeśli Chińczyk ich nie wysłał, to i sprzedawca Allegro ich przecież nie urodzi

Na aliexpress często fotki i opisy mają błędy...
Zamawiasz żółte, dostajesz czarne
Zamawiasz małe, dostajesz średnie
Zamawiasz to co na zdjęciu, dostajesz coś wyglądające zupełnie inaczej.
Zamawiasz z logiem firmy, dostajesz bez albo z logiem innej.
[#5] Re: Adapter dual CF na IDE

@Vato, post #4

Zamawiasz MC68060 z ostatniej serii, dostajesz early prototype XC68060 z nowym nadrukiem... szlifierz
[#6] Re: Adapter dual CF na IDE

@Vato, post #4

Upierasz się o jakieś mocowanie hehe!
Jeśli Chińczyk ich nie wysłał, to i sprzedawca Allegro ich przecież nie urodzi

To niech porządnie opisuje aukcję i wtedy by nie było problemów.
Widać że niektórzy sprzedają to czego nie mają na stanie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem