[#1] FeRu
Ma ktoś kontakt lub zna osobiście użytkownika FeRu?
Kupiłem od niego Amigę CD32 z osprzętem z ogłoszenia z giełdy , kasę dostał w środę , na moje pytania wysyłane na priv na forum oraz email czy Amiga została wysłana do tej pory zero odzewu. Zaczynam się martwić

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 22:21:24 przez zorkadar
[#2] Re: FeRu

@zorkadar, post #1

jedź kierunek Przemyśl...
[#3] Re: FeRu

@dezIII, post #2

Adres mam bo podał do przelewu , przydałby się nr telefonu.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 22:32:40 przez zorkadar
[#4] Re: FeRu

@zorkadar, post #3

Osobiście nie znam, ale zarówno kupowałem od niego jak i mu sprzedawałem i nie było żadnych problemów.
[#5] Re: FeRu

@zorkadar, post #3

z Krakowa blisko...
[#6] Re: FeRu

@dezIII, post #5

Mam nadzieję że się odezwie , zaufałem i przelałem kasę na drugi dzień więc wypadałoby wysłać sprzęt równie szybko tym bardziej że nie jest to kwota typu 50 czy 100zł


Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 22:51:16 przez zorkadar
[#7] Re: FeRu

@zorkadar, post #6

Jemu wygodnie jest wysyłać pocztą, więc prędko nie będzie
[#8] Re: FeRu

@tbone, post #7

Miał podać nr. przesyłki do tej pory zero odzewu , nie przejmowałbym się kwotą 100 czy 200 zł.
[#9] Re: FeRu

@zorkadar, post #8

Poczekaj jeszcze chwile, za ta kase raczej nie uciekl za granicę i zycia sobie nie ulozyl
[#10] Re: FeRu

@mikecios, post #9

Nadal cisza
[#11] Re: FeRu

@zorkadar, post #10

Dość dawno się logował.

Ostatnia wizyta na stronie:2019-06-26 15:33:54

więc nie wiadomo czy to było tak stare ogłoszenie, czy to był inny FeRu
[#12] Re: FeRu

@zorkadar, post #1

Odczekaj, nie mogę nic złego powiedzieć na FeRu. Może się pochorował albo coś wyskoczyło. Weź to na spokojnie. Nie logował się na ppa.pl długo bo mógł mieć ważniejsze sprawy/rodzinne itp. Próbowałeś go zlokalizować po "jego danych" np. na FB?
[#13] Re: FeRu

@Adinfo, post #12

Ostatnia jego wypowiedź jest w wątku o blizzardzie z 6 września , więc z tym ostatnim logowaniem jest coś nie tak.
Ogłoszenie jest jeszcze aktywne z 4.09 i jest podany nr. telefonu. No to dzwonimy.

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2019 09:27:10 przez zorkadar
[#14] Re: FeRu

@zorkadar, post #13

opowiedz jaki efekt, nie sadze by tu ludzie (ktorzy sa aktywni od lat) dali sie zeszmacic za jakiekolwiek pieniadze, ale moge sie mylic.

co innego jakby to bylo swieze konto.
[#15] Re: FeRu

@zorkadar, post #13

Właśnie miałem pisać że w ogłoszeniu jest nr tel
[#16] Re: FeRu

@zorkadar, post #1

FeRu cię nie wysadzi to spoko gość. Może coś się po prostu stało.

sprzedawałem mu zamieniałem się z nim za jakieś graty itp.
[#17] Re: FeRu

@Dorian3d, post #16

Nie odbiera
[#18] Re: FeRu

@zorkadar, post #1

dostał gość dużą kasę, kupił działkę i przesadził
zdarza się :/
[#19] Re: FeRu

@XoR, post #18

Witam. Przepraszam, że sie nie odzywałem, Amigę wysyłam w Poniedziałek, nad ranem wróciłem do domu z nieplanowanego wyjazdu i nie małem czasu nawet zaglądać na to co się dzieje w internecie, mogę też odesłac pieniadze nawet dziś jeśli kolega ma taką chęć, jednak nie ma potrzeby od razu wszczynać paniki czy wzywać CBŚ, CBa czy FBI
[#20] Re: FeRu

@FeRu, post #19

OK
[#21] Re: FeRu

@FeRu, post #19

Episkopat diecezji przemyskiej miał wystosować list do biskupa parafii, by w niedzielę poruszyć temat na mszy
[#22] Re: FeRu

@tbone, post #21

No to mogę spokojnie się pakować i jechać na planowany wyjazd OK, muszę jednak najpierw iść dmuchnąć na Policję
[#23] Re: FeRu

@zorkadar, post #22

Po co isc pieszo jak mozna pojechac :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem