[#1] Co się stało ze stroną modules.pl
Witam wszystkich użytkowników.

Nie dalej jak miesiąc temu nie było najmniejszego problemu. Przeglądałem i odsłuchiwałem sobie mody, zerknąłem na czat, generalnie było bardzo miło (choć nie ciepło i wilgotnie )
Od kilku(nastu ?) dni strona jest niedostępna, w sieci nie znalazłem żadnego info . Czy ktoś z Was wie może co się dzieje i czy istnieje jakakolwiek szansa na jej przywrócenie ?

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2021 06:14:28 przez szczupi26
[#2] Re: Co się stało ze stroną modules.pl

@szczupi26, post #1

Przed chwila wchodziłem - nie ma żadnego problemu.
[#3] Re: Co się stało ze stroną modules.pl

@Kwiatki, post #2

Kurcze ..... ja również właśnie przed chwilą wszedłem na stronę używając kompa w firmie ......
Wychodzi że problem leży w mojej sieci domowej.
[#4] Re: Co się stało ze stroną modules.pl

@szczupi26, post #3

Zdecydowanie :)
[#5] Re: Co się stało ze stroną modules.pl

@AceMan, post #4

I całe szczęście bo, nie ukrywam, że w stronie zakochałem się od pierwszego odsłuchu moda i aż mnie trafiało na samą myśl że serwis z jakiegoś powodu mógł się zawinąć
[#6] Re: Co się stało ze stroną modules.pl

@szczupi26, post #5

A IMP-a to nie łaska odpalić ? :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem