[#1] Wiarygodność aukcji
Pierwsze z brzegu:

link

link

To nie jest dobre.
[#2] Re: Wiarygodność aukcji

@_DiskDoctor_, post #1

i jeszcze to:

Sprzedający nie jest przedsiębiorcą, więc nie chroni Cię prawo konsumenckie, np. nie zwrócisz zakupu bez zgody sprzedającego.
1
[#3] Re: Wiarygodność aukcji

@_DiskDoctor_, post #1

ale w czym problem, to sa rzeczywiste aukcje a nie sciemy.

Po prostu cena jest taka, ze ktos by musial miec wodoglowie, zeby dac tyle kasy za to...
[#4] Re: Wiarygodność aukcji

@selur, post #3

Tyle , że w tytule aukcji jest coś innego niż w treści. Ja to CD32 prawie kupiłem w przypływie zajarania myśląc, że kupię "Amiga CD 32 NOS" czyli nieużywaną Amigę CD32 a z tego co potem zrozumiałem, to jest nieużywany pad do CD32.
1
[#5] Re: Wiarygodność aukcji

@bfgmatik, post #4

Dokładnie też o tym pomyślałem
1
[#6] Re: Wiarygodność aukcji

@bfgmatik, post #4

Kombinatoryka stosowana. Ale niech sobie wystawia nawet za milion, nikt normalny tego nie kupi.
3
[#7] Re: Wiarygodność aukcji

@_DiskDoctor_, post #1

To nie jest dobre.


W treści ogłoszenia jest dokładnie opisane o co chodzi, więc nie rozumiem co takiego jest niedobrego... Cena?
[#8] Re: Wiarygodność aukcji

@karolb, post #7

tak w tresci ale w tytule masz jak byk wielkimi literami Amiga CD 32 NOS wiec co by nie mowic, cwaniaczek zdziebko liczy, ze ktos nie czyta tresci aukcji tylko zlapie go na tytul.
Przy czym taki klient zlapany "na przynete" raczej i tak zwroci ten towar, no nie ma bata.
Jesli nie po dobroci to silom i godnosciom osobistom
1
[#9] Re: Wiarygodność aukcji

@selur, post #8

btw wystarczy spojrzec na innego jego aukcje ... i juz wiadomo, ze smierdzi cebula na kilometr.


Ja bym nawet zaryzykowal stwierdzenie, ze po ilosci Amig jakie posiada na pewno ma konto na PPA. ok, racja
2
[#10] Re: Wiarygodność aukcji

@selur, post #9

Jak już odpowiadasz sam sobie po trzech minutach, to mogłeś po prostu edytować posta.
I tak, wiem, jestem upierdliwy splat
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem