[#1] Aktualizacja
Witam mam nastepujacy problem.
Niechce mi sie zaaktualizowac Amos PRO.
Moj problem wyglada tak :


http://img15.imageshack.us/img15/8486/amigaproblem0zl2.jpg

Zawsze jak sie konczy Aktualizowac to wyskakuje ten komunikat,
ktory jest pokazany na 3 obrazku.

Moze ktos z was wie w czym tkwi problem ?



Ostatnia modyfikacja: 11.02.2009 23:38:30



Ostatnia modyfikacja: 11.02.2009 23:39:08
[#2] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #1

Może błąd spowodowany jest tym, że w nazwie katalogu masz średnik?

[#3] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #1

Trudno powiedzieć o co mu chodzi. Ale mam takie pyanie. A po co aktualizować AMOS Pro? :) To nie jest rozwijane od chyba 15 lat więc można zainstalować AMOS-a od razu w najnowszej wersji i już nie trzeba go będzie aktualizować. Nawet nie wiedziałem, że tam były jakieś aktualizacje. Wersja "Pro" była najpierw w wersji 1.0, a potem 2.0. Nie przypominam sobie żadnych aktualizacji i jeżeli coś tam było to pewnie tylko z wersji 1.0 do 2.0. No chyba że to jakieś dodatki (extensions) o których nie wiem. Z tego co pamiętam to ich instalacja polegała na skopiowaniu ich do odpowiedniego katalogu. A może się mylę... to było tyle lat temu...

[#4] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #1

Problem tkwi pewnie w tym ze probujesz zainstalowac Amosa w amigowym "twardym pliku" i myslisz ze Amos wie, ze jest to plik z obrazem amigowego twardego dysku. Zamontuj plik *.hdf w WinUae jako np hd0: i zainstaluj tam.

[#5] Re: Aktualizacja

@Lorak, post #4

Probowalem z dyskami i nic tak samo jest z dyskietkami

[#6] Re: Aktualizacja

@MDW, post #3

Masz moze link do wersji 2.0 ?
Bo ja mam ksiazke Amos Pro i tam psize ze najpierw mam aktualizowac do 1,2 potem do 2,0

[#7] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #6

Nie wiedziałem, że była wersja 1.2.

Linka ani archiwum niestety nie mam. Jakiś czas temu na back2roots.com były wszystkie wersje do legalnego ściągnięcia. Potem strona padła na długo a jak się odrodziła to chyba nie było. Teraz trzeba byłby sprawdzić. Generalnie 2.0 w stosunku do 1.0 nowinek za wiele nie wprowadza ale naprawia drastyczne błędy i siė tak nie wiesza. Jeżeli w ogóle użwać AMOS-a to tylko 2.0.

[#8] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #6

Linka posłałem na priv.



Ostatnia modyfikacja: 12.02.2009 08:03:15
[#9] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #5

Dokładnie tak jak Lorak pisze. W opcjach UAE musisz podmontować dyskietki z AMOSem albo dysk, gdzie jest on już zainstalowany i tą podmontowaną już lokalizację wybrać za cel instalacji/aktualizacji.
W skrócie: Jeśli widzisz w instalatorze AMOSa np. pliki .hdf lub .adf, to źle robisz.
[#10] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #5

Widac probowales za slabo skoro jako miejsce instalacji chcesz mu wskazac plik *.hdf.

[#11] Re: Aktualizacja

@Mario, post #9

Ja Wiem mam zlokalizowac Ikone Amosa na Kompie.
Lokalizuje i zawsze to samo.
Gdy chce przez dyskietki tez dzieje sie to samo ;)

Zaraz sprawdze poczte i zobacze co przyszlo

[#12] Re: Aktualizacja

@Mzyku, post #1

Ale zem palnol

Kurde nie chodzilo mi o aktualizacje tylko o instalacje.
Dzieje mi sie to w 100%
Kiedy daje retry dzieje sie to samo.

Gdy daje anuluj to pisze ze niezainstalowalo sie do konca,
ale amos 1,0 dziala a gdy chce juz aktualizowac to niemoge.
Wyskakuje tylko jakis komunikat jak ktos chce to moge tez ss wrzucic

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem